Arvento Bilişim’e Bilişim 500 Ödüllerinde Birincilik Ödülü

Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal

Araç takip sistemlerinde dünyanın sayılı oyuncuları arasında yer alan Arvento, Türkiye’de bilişim alanında yapılan tek kapsamlı araştırma olan “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması 2020” kapsamında verilen Bilişim 500 ödüllerinde Yılın Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde IoT ve M2Mkategori birincisi ödülüne layık görüldü. 

 

Tasarladığı teknolojiyi dünyada 3 kıtaya ihraç eden, Türkiye’de alanında pazar lideri olan Arvento, BThaber tarafından gerçekleştirilen ‘İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye-2020 Araştırması’nın sonuçlarının açıklandığı Bilişim 500 Ödül Töreni’nde, üst üste 8. kez ödül alarak “Yılın Türkiye Merkezli Üretici” kategorisinde, IoT ve M2M kategori birincisi ödülünü kazandı.

Toplamda 1 milyonu aşkın cihaz sayısı ve 100 binin üzerindeki müşteri referansına sahip Arvento’nun Genel Müdürü Özer Hıncal ödüllerin kalıcı değer yaratmak konusunda önemli bir motivasyon teşkil ettiğini belirterek şunları söyledi: “Pandemi Arvento’nun hızını kesmedi, AR-GE’ye, yeni pazarlara ve ürünlere yatırımlarımız devam etti. Global oyuncu olarak önümüzdeki yıllarda da araç takip ve filo yönetim sistemlerinin yanı sıra takip sistemleriyle entegresektörelIoT çözümleri geliştirip üretmeye ve ülkemizden teknoloji ihraç etmeye devam edeceğiz. Bilişim 500 Ödülleri’nde üst üste aldığımızödüller de bu yönde motivasyonumuzu arttırıyor” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here