Babacan Yapı’dan Kira Garantili Kampanya

Babacan Yapı, Place ve Prime Suits projesinde kira garantili bir kampanya başlattı.

Babacan Yapı, Babacan Palace ve Babacan Prime Suits projelerinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında her iki projede de bin 500 TL ile 2 bin TL arasında değişen kira garantisi sunuluyor.

Babacan Palace ile Babacan Prime Suits projelerini kapsayan kampanyada, 269 bin TL değerindeki daireye aylık bin 500 TL, 370 bin TL değerindeki daireye ise aylık 2 bin TL’lik kira garantisi veriliyor. Ayrıca 370 bin TL’lik daireyi satın alanlara ful eşya hediye ediliyor.

Beylikdüzü’nde yükselen Balacan Palace projesinde toplam 248 adet stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 geniş teraslı suit daireler yer alıyor. Projede fiyatları 269 bin TL’den başlıyor. Babacan Palace, E-5 ve metrobüs durağına yürüme yer alıyor.

Basın Ekspres bölgesinde hayata geçirilen Prime Suites, 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde toplam 142 daireden oluşuyor.
İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan Prime Suites, Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Projenin sosyal donatıları arasında ise; güvenlik, otopark, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, yüzme havuzu, businesscenter, housekeeping ve rezidans hizmetleri bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here