Yeni Kavala Evlerinde 18 Ay Vade Fırsatı

Bağcılar’da inşa edilen Yeni Kavala Evleri Projesi’nden ev almak isteyenlere yüzde 35 peşinat ile kalan kısım için 18 ay vade yapılabiliyor.

C’C Yapı AŞ tarafından Bağcılar’da 5 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Yeni Kavala Evleri projesi 83 konut ve 9 ticari alandan oluşuyor.

Yeni Kavala Evleri projesinde yer alan konutların tamamı büyüklükleri 96 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipte evlerden oluşuyor.

Yeni Kavala Evleri projesi 2 etaptan oluşuyor. Projenin ilk etabı 53 daire ve 5 dükkan, 2. etabı ise 30 daire ve 4 dükkandan oluşuyor.

Projenin fiyat ve satış seçenekleri

İlk etabında inşa çalışmaları devam eden projede konutlar 403 bin ile 740 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Yeni Kavala Evleri projesinde yüzde 35 peşinat ile kalan kısım için 18 ay vade yapılabiliyor. Ayrıca kişiye özel ödeme koşulları da sunulabiliyor.

Lokasyon ve sosyal donatılar

Proje bulunduğu lokasyon itibarı ile açılması planlanan Mecidiyeköy-Mahbutbey Metrosu’na yakın konumda yer alıyor.

Projede yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun alanları, kafeterya ve dinlenmek için yeşil alanlar da bulunuyor. Projeden konur sahibi olacakların araçları için ise bölgeye göre oldukça yeterli kapasitede açık ve kapalı otopark hizmeti de sunulacak.

Projenin ilk etabının Mayıs 2019’da, 2. etabının ise Haziran 2019’da teslim edilmesi öngörülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here