Merakla Beklenen Torkam E5 Projesi Satışa Çıkıyor

Torkam E5
Torkam İnşaat, Florya-Sefaköy aksındaki projesi Torkam E5 ile bölgenin yaşam anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor.Heyecanla beklenen Torkam E5 projesi satışa çıkıyor.

Torkam İnşaat, Florya-Sefaköy aksındaki projesi Torkam E5 ile bölgenin yaşam anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor.Heyecanla beklenen Torkam E5 Projesi satışa çıkıyor.

Beklenen Torkam E5 Projesi Satışa Çıkıyor – E5’e cepheli olan proje, metro istasyonunu da içinde barındıracak. Metrodan inip birkaç adımda, rezidans ya da ofisinize ulaşacak, hatta dilerseniz çarşıya çıkıp 275 mağazadan alışveriş yapabileceksiniz.

Türkiye’nin en saygın inşaat firmaları arasında yer alan Torkam İnşaat, Florya – Sefaköy aksında her yönüyle yenilikçi olan Torkam E5 satışa çıkıyor.

İçinde rezidans, ofis ve 275 mağazalık büyük bir çarşının bulunacağı bir karma proje olarak tasarlanan Torkam E5, İstanbul’un can damarlarından biri olan E5 Karayolu’na cepheli olmasının yanı sıra önemli bir ulaşım avantajına daha sahip olacak.

Metro istasyonunu içinde barındıracak Torkam E5 hem çarşıya alışveriş yapmaya gelecekler hem de rezidans ya da ofis sakinleri için hayatı çok kolay ve keyifli bir hale getirecek.

Florya – Sefaköy aksındaki ulaşımı en kolay ve en iddialı olacak Torkam E5 projesi  216 konut, 114 ofis ve çarşı alanında 275 dükkan ve mağazaya sahip olacak.

Yoğun ilgi gören Torkam E5, bugün yada yarın gibi kısa bir zamanda satışa çıkıyor.

Torkam E5 Projesi Nerede

Torkam E5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here