Birevim’den İki Yeni Reklam Filmi

Birevim reklam

Birevim kampanyalarını iki yeni filmle duyurdu.

Tasarruf finansman sektörünün lokomotif markası Birevim, yeni reklam filmleriyle “sizin gelecek için araç ya da konut planınız varsa bizim de size uygun tasarruf planımız var” diyor. 

Reklam filmlerinde Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden olan ve Cahit Berkay’ın bestelediği Çiçek Abbas’ın müziğini Hey Douglas aranjmanıyla izleyicilerle buluşturan Birevim, tasarruflarıyla hayallerindeki konut ve araç sahip olmak isteyenlere çalışma bedelinde hoş geldin fırsatıyla sesleniyor.

Konut , araç ve iş yeri  sahibi olmak isteyenlere “birlikte mümkün” mottosuyla kişiye özel tasarruf planı oluşturan Birevim, Türk sinemasının başyapıtlarından Çiçek Abbas’ın Cahit Berkay tarafından bestelenen film müziğini Hey Douglas aranjmanıyla birleştirerek oluşturduğu jingle müziğine sahip reklam filmlerini yayına aldı.

BirevimTasarruf anlayışının yeni bir bakış açısıyla geleceğe taşındığı, araç ve konut sahibi olmak isteyen iki çiftin anlatıldığı reklam filmlerinde, hayallerine kavuşmak isteyen çiftlere Birevim’in çalışma bedelinde sunduğu hoş geldin fırsatı ve kişiye özel hazırladığı tasarruf planları anlatılıyor.

Duygusal ve eğlenceli ögelerin yer aldığı filmler, dijital mecralar ve TV’de yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here