DKY Sahil Projesi’nde Sevgililer Günü Kampanyası

DKY Sahil Projesi

DKY Sahil Projesi, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında “Ev”lenelim Kampanyası ile 12-18 Şubat tarihleri arasında 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi firması DKY, yeni yuva kurmak ya da evini değiştirerek yepyeni bir hayata adım atmak isteyenlere 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel DKY Sahil projelerinde fiyat avantajına ek olarak “Ev”lenelim Kampanyası’nı başlattı.

Özel ödeme planlarına ek indirim

DKY, DKY Sahil Projesi için “Ev”lenelim Kampanyası ile 12-18 Şubat tarihleri arasında 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor. Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel olarak DKY satış ofislerinde yüzde 5 özel indirim ile ev sahibi olmak mümkün.

Sıfır peşinat, 795 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Kartal’ın en değerli lokasyonunda başlayan DKY Sahil’de, 2+1.5 daireler 795 bin TL’den başlarken, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği ‘ekopratik ödeme sistemi’ de devam ediyor.

Bu sisteme göre DKY müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını oluşturabiliyor. Böylece, DKY Sahil’de “fiyatı ekonomik ödemesi pratik” bir ödeme sistemi ile yepyeni bir hayatın kapıları aralanıyor.

DKY Sahil Kartal’ın en değerli lokasyonu

Kartal’ın en değerli lokasyonunda başlayan DKY Sahil, 12 km’lik sahil yolunda denize sıfır konumda yer alıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen ve kesilmeyen Prens Adaları ve Marmara Denizi manzarasıyla nefes kesen proje, bölgenin değerini daha da yükseltiyor.

Projede 2+1.5 daireden 4+1.5’e kadar 10 ayrı tipte 138 daire bulunuyor. 5 bin metrekare alanda yapılacak olan ve 2020 yılında tamamlanması  planlanan DKY Sahil projesinde +1,5 konspetli dairelerin yanı sıra yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yüzme havuzu da yer alıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here