Emlak Konut İstanbul’da 3 Cami Yapacak

emlak konut cami

Emlak Konut GYO Başakşehir’e,  Kayabaşı’na ve Avcılar’a 3 yeni cami yapacak. 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) anahtar teslim inşaat işleri ihale tarihi hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO Başakşehir’in Kayabaşı ile Ziya Gökalp ve Avcılar’ın Yeşilkent mahallelerinde cami yaptıracak.

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı ve Ziya Gökalp Mahalleleri ile İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Yeşilkent Mahallesi’nde yapılacak olan İstanbul Başakşehir Güney Ayazma ve Kayabaşı, Avcılar Kapadık Cami İnşaatları ile Ada içi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesi, Emlak Konut GYO İnşaat Yapım İşleri İhale ve Sözleşme Yönetmeliği’ne göre, 11 Haziran 2018 tarihinde belli istekliler arasında ihale usulü (davet) ile yapılacak.

Emlak Konut GYO’nun KAP açıklaması: 
İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı ve Ziya Gökalp Mahalleleri ile İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Yeşilkent Mahallesinde yapılacak olan İstanbul Başakşehir Güney Ayazma ve Kayabaşı, Avcılar Kapadık Cami İnşaatları ile Ada içi Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesi, Emlak Konut GYO A.Ş. İnşaat Yapım İşleri İhale ve Sözleşme Yönetmeliği’ne göre, 11.06.2018 tarihinde Belli İstekliler Arasında İhale Usulü (Davet) ile yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here