Eskişehir’de Collesium Residence Projesi

Eskişehir Tepebaşı’nda yükselen Collesium Residence projesinde stüdyodan 2+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Ocak’ta teslim edilmesi planlanan Collesium Residence fiyatları 235 bin TL’den başlıyor. 

Özsoy İnşaat tarafından Eskişehir Tepebaşı ilçesi Eskibağlar mahallesinde  8 bin 280 metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen Collesium Residence projesi 89 daireden ve işyerlerinden meydana geliyor.

Collesium Residence’da kat planları, sosyal alanlar ve satış fiyatları

1260 metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde olan zemin katın ticari işyerlerine ayrıldığı projede büyüklükleri 36 ile 135 metrekare arasında değişen 1+0 stüdyolar, 1+1 Amerikan mutfaklı bir oda bir salon daireler, yine 1+1 kat planında 2 odalı daireler, 1+1 dubleks daireler ve 2+1 dubleks daireler bulunuyor. 3.10 metre tavan yüksekliğine sahip dairelerde merkezi olarak alttan ısıtma sistemi bulunuyor.

1660 metrekarelik bir alanın ayrıldığı Projenin sosyal donatıları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve buhar odası, cep sineması, müzik odası, playstation odası, özel toplantılar için salon, resepsiyon ve concierge hizmetleri, oda temizliği hizmetleri, alışveriş dükkanları, terzi ve lostra hizmetleri ve otopark bulunuyor.

Collesium Residence’da arka cepheli dairelerde metrekare satış fiyatları 5 bin TL’den, ön cephelerde metrekare satış fiyatları ise 5 bin 500 TL’den başlıyor.

Özsoy İnşaat

COLLİSUM RESİDENCE ESKİŞEHİR İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Adres: Tepebaşı/ESKİŞEHİR
Tel: 0222 335 67 89
Web: www.collesium.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here