Evim Türkiye’nin İkincisinde Yer ve Tarih Belli Oldu

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ikincisi 28-30 haziran tarihlerinde Almanya’nın Essen şehrinde düzenlenecek.

Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarına ve Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen yabancı yatırımcılara ülkemizdeki markalı konut projelerini tanıtmayı hedefleyen Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’nın ikincisinin yapılacağı şehir ve tarih açıklandı.

İSTExpo ve Demirören Medya Grubu ortaklığında ilki 8-10 şubat tarihlerinde Düsseldorf’ta yapılan ve 76 inşaat şirketinin katılım sağladığı Evim Türkiye’nin ikincisi Almanya’nın Essen kentinde 28-20 haziran tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak.

Fuarda markalı konut projesi üreten inşaat şirketleri projelerini yüz yüze tanıtma ve sıcak satış gerçekleştirme fırsatı yakalarken birikimlerini ana vatanlarında değerlendirmek isteyen gurbetçi vatandaşlarımız ile Türkiye’den konut almak isteyen yabancı yatırımcılar, 3 gün süren fuar boyunca şehir şehir gezmeden, hepsini bir arada görerek inceleme avantajı yakalıyor.

Fuar için seçilen Essen kentinin de içinde bulunduğu Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde 1 milyondan fazla vatandaşımız bulunuyor. Ayrıca şehre Hollanda ve Belçika’da yaşayan Türk vatandaşlarının erişimi de oldukça kolay.

Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nın ikincisi Messe Essen fuar alanında yapılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here