Evim Türkiye’ye Gurbetçi İlgisi…

Evim Türkiye
Evim Türkiye

Almanya’nın Düsseldorf şehrinde dün başlayan Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı’na Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor.

Demirören Medya Grubu ve İSTExpo tarafından organize edilen, THY’nin resmi ulaşım sponsorluğunda ve Lineadecor stratejik ortaklığında ilk kez olarak Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 8 şubat cuma günü başladı. 10 şubat pazar günü sona erecek fuara katılan 76 inşaat şirketi; Türkiye’de geliştirdikleri markalı konut projelerini yurt dışında yaşayan ve birikimlerini ana vatanlarında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşlarına yüz yüze tanıtma fırsatı sunuyorlar. Gurbetçi vatandaşlarımız da fuarla birlikte Türkiye’ye gelmeden ve şehir şehir gezmeden kazançlı yatırım yapabilecekleri konut projelerini bir günde gezme imkânı buluyorlar.

Evim TürkiyeAlmanya’da böyle bir fuarın ilk kez düzenlenmesinden büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren vatandaşlarımız Alman bankalarının Türkiye’deki konut yatırımları için kredi kullandırmadıklarını belirterek konut satışlarının artırılması için Türk bankalarının kendilerine destek vermelerinin çok önemli olduğunu söylediler.

Fuar yerinin ulaşım kolaylıkları nedeniyle Düsseldorf olarak seçilmesi, başta Hollanda olmak üzere çevre ülkelerde yaşayan vatandaşlarımızın da fuara ilgi göstermesine yol açıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here