Farkınız, “Yıldırım Grup” imzasında

Ticari hayattaki yılların tecrübesini, birbirinden özel projelerle hayata geçiren Yıldırım Grup, Ankara’da prestijli projeler ile fark yaratmaya devam ediyor.

Ankara’nın güneyinden kuzeyine bir çok inşaat projesine imza atan Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım; YıldırımKent Gülyazısı Sitesi, Eymir Konutları 1. ve 2. Etap, Beyaz Evler, Ankara Barosu Sosyal Tesisleri, Gökkuşağı Konutları, Mogan Park Evleri, Gölbaşı Ticaret Merkezi, Yıldırım Sera Studio Evleri, Cevizlipark Konutları, Beytepe Beyterrace Konutları gibi önemli projeler ile yılların başarısını devam ettiriyor. Ticaretteki 50. Yılını ise Yıldırım Kule projesiyle taçlandıran Yıldırım Ailesi, Başkent’te adından söz ettirmeye devam ediyor.

Stil Sahibi Yıldırım Kule…

Sıradan kalıpların dışına çıkarak farklı bir mimariyle Ankaralıların karşısına çıkan Yıldırım Kule eğimi ile saygıyı simgeliyor. İç bükey eğime sahip Yıldırım Kule’ye dair detayları paylaşan Zafer Yıldırım, “Biz Yıldırım Kule’yi inşa ederken kendi iş yerimiz için ne ihtiyacımız varsa bunun fazlasını karşılayacak şekilde bir proje detaylandırması yaptık. 130 metre yüksekliğinde olan kulemiz doğal olarak rüzgâr ve dış sesten çok etkileneceği için, yalıtımı 3 farklı aşamada gerçekleştirerek sessizlik ve huzuru temel aldık. Havalandırma sistemi, güvenlik, otopark sayısı, kat yüksekliği, konum, sanat galerisi, toplantı salonları ile farklıysan fark edilirsin dedik ve kulemizi sizlerin beğenisine sunduk.’’

Markaların buluşma noktası

Toplamda 46 bin metrekare inşaat alanının 21 bin metrekaresinin ticari kullanım olarak tasarlandığına vurgu yapan Zafer Yıldırım ‘’Özsüt, Volvo, Autowax gibi prestiji ve güvenilir firmalar ile anlaştık. İki kurumsal mobilya firması ve bir kurumsal otomobil firmasıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Gökkuşağı cadde cepheli dükkânlarımız için bir marketler zinciri ve bir de kuru temizleme firması ile görüşüyoruz. Kısacası kulenin dışına çıkmadan birçok ihtiyacın karşılanabilmesi için gerekli özeni gösteriyoruz.” dedi.

‘’Beyterrace ile Beytepe’de yenilikçi yaklaşım’’

Beytepe’de 12 bin metrekare arsa üzerine kurulan ve 4 bloktan oluşan Beyterrace projesi, standartların dışında yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratıyor. Sadece 36 daireden oluşan butik site, 2+1,3+1,4+1, 5+1 normal daire, 6+1,7+1 bahçe dubleksi ve 5+1 dubleks seçenekleri 122 m2 ve 502 m2 arasında çeşitlilik gösteriyor. Projenin büyük ilgi gördüğünü ve fark yarattığını belirten Fertaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım “Beyterrace Ankara’nın konut projeleri içerisinde 7000 m2 peyzaj alanıyla her kesimin dikkatini çekti. Sosyal donatı içinde; çocuk oyun alanı, yürüyüş alanları, voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, fitness salonuna yer verdik.7/24 güvenlik ve kapalı otopark detaylarımızla bütünlüğü tamamlarken, Başkentlilere kalite, güven ve doğa inşa etmenin gururunu yaşıyoruz’’ dedi.

“Sanatın kalbi Yıldırım Kule olacak”

Yıldırım Kule, geniş ve rahat kullanımlı toplantı alanları planlarken, Ankara’da fark yaratan yenilikçi bir yaklaşımla ‘’Sanat Kulesi’’ olma yolunda iddalı adımlar atmakta. ’Şehrin Sanat Galerisi olma yolunda fikirlerini bu yönde geliştirerek, her türlü sanat platformunun, ressamın, küratör ve bienal planlayıcılarının esnek bir şekilde yararlanabileceği geniş ve modern mekanları bünyesinde barındırmaktadır.

“Cevizlipark’ın her detayında ayrıcalık saklı’’

”Ankara’nın en köklü yerleşim merkezlerinden Balgat Cevizlidere’de hayata geçirilen Cevizlipark konutlarında ayrıcalıklarla dolu yaşam kapılarının aralandığını anlatan Zafer Yıldırım, “Modern ve konforlu bir mekânda yaşamın anahtarını sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. 5+1 ve 6+1 dubleks seçeneklerimizle geniş ailelere hitap ederken, 3+1 ve 2 tipten oluşan 4+1 daire seçenekleri ile de avantajlı yatırımın kapılarını aralıyoruz. Projemizde fitness, çocuk oyun alanı, kapalı otopark ile de bütünlüğü sağlıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here