Fatih Kıral Mobilya’dan Farklı Esintiler

Mobilyayı ve elitist zevkleri bir araya getiren Fatih Kıral, yeni koleksiyonu ile evlere bambaşka yenilikler getiriyor.

Alışılagelmişin dışına çıkan Fatih Kıral tasarımcıları, rengârenk koleksiyonlarla mobilya tutkunlarının karşısına çıkıyor. Renkler bildiğiniz gibi; sarılar, kırmızılar, turuncular, maviler, yeşiller… Kalite ve ahşabın üstün ayrıcalığı da bildiğiniz gibi : Fatih Kıral üretimi.

RENKLER VE MOBİLYALAR

Renkler konusunda farklı bir yaklaşım izleme kararı alan Fatih Kıral, insan psikolojisinin ayrıntılara verdiği önemden yola çıkarak rengârenk kumaş ve tasarımlara da eğilme kararı aldı.

Bir odaya girdiğimizde ilk olarak renklerin dikkatimizi çektiği gerçeği, Fatih Kıral tasarımcılarına ışık tuttu. Tam da bu noktada bir gerçekle daha yüzleşme fırsatı doğdu: Renkler ve renk seçimleri kişiliğimizin aynasıydı. Örneğin kırmızı rengi sevenler hedef odaklı ve azimli bir kişiliğe sahipti. Turuncuyu enerjik ve mutlu kişilikler seviyordu. Mavi, çözüm odaklı ve tedbirli kişilerin tercihiydi… Sonuç olarak tüm renkler farklılığı simgeliyordu.

YENİ VE MODERN ÇİZGİLER

Fatih Kıral, renkli ve modern çizgilere eğilirken bir hedef daha belirledi: Yeni ev kuracak genç nesil ve onların mobilyaya bakışı, evlerine karşı sergiledikleri farklı yaklaşım…

İşçilik, ahşap kalitesi ve mobilyaya yaklaşım her zamanki Fatih Kıral anlayışında. Sadece bazı tasarımlar, renkler ve çizgiler yeni nesle ve yenilik seven herkese hitap ediyor…

www.fatihkiral.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here