Folkart Incity Projesi’nde Anahtar Teslimleri Başladı

Folkart Incity

Folkart Incity projesinin inşaatı tamamlandı, konutların olduğu teslim ediliyor. Projede yaşam 15 Ocak 2020’de başlayacak.

Bugüne kadar 11 projeyi tamamlarken, ev sahipleriyle buluşturduklarını belirten Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, tamamlandı 12. projenin anahtar teslimini yapacaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Folkart’ın Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde kurulmakta olan iki önemli projeden biri olan ‘Folkart Incity Projesi’, 650 milyon liralık yatırım değerine sahip. Incity, Folkart Time projesine komşu.

Metro istasyonuna ve Yaşar Üniversitesi’ne yakın merkez, Ege Üniversitesi’nde 2 metro durağı yerindetaki Folkart Incity, Ankara Asfaltı ve Çevre Yolu’na ise bir yerlerde bulunmaktadır .
TAM 12 PROJE ZAMANINDA TESLİM

Folkart IncityBornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’ndeki Folkart Incity projesinin inşaatı teknik ekiplerin özverili çalışmaları ile tamamlandı. Projede anahtar teslimleri başladı.
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart Incity’de ev sahibi Kamuran Habif’e dairesinin anahtarını teslim etti.
Mesut Sancak, bugüne kadar 11 projede anahtar teslimlerini gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Sancak, Folkart Time projesinde, Mektebim Koleji’nin de yerindeki halkın projesinde, anahtar teslimlerini 2018 yılında kurduğunu kaydetti.

İZMİR’E 5 MİLYAR LİRALIK YATIRIM
Sancak, bugüne kadar İzmir’de 4 milyar liralık yatırım değerine sahip 11 projeyi tamamladıklarını ifade etti.Folkart Incity’nin tamamladığı 12. proje planlama işaret eden Sancak, bu proje ile İzmir’e yapılan toplam yatırım değerinin 5 milyar liraya yaklaştığını vurguladı.
Sancak, “2019 Yıl sonu Folkart Vega, Folkart Boyalık Çeşme, Folkart Hattı Folkart Yaka Evleri ettik şantiyelerimiz ile Birlikte Yaklasik 1500 kişilik Bir ekiple sahada oluyoruz. Ettik Ofisimiz Merkez Folkart Hattı ettik Karşıyaka’daki Folkart Yaka Evleri projelerimizi de gelecek yıl teslim edeceğiz” dedi .

Folkart IncityZEYTİN Meşe VE: ANIT AĞAÇLAR
. Mesut Sancak, proje, Hakkında Bilgi verdi Folkart Incity’nin peyzaj düzenlemesine Ayrı Bir importance gösterileri kaydeden Sancak, projede Özel teras bahçeleri oluşturulduğunu anlattı.Sancak, iç avlu ve çevre düzenlemeleri için İtalya’dan zeytin ve meşe ağaçları getirdiklerini dile getirdi. Ağaçların özel olarak seçildiğini belirten Sancak, söylediği:
“Peyzajımızda 4 adet büyük ağacımız var. Üç adet zeytin ve bir adet meşe ağacımız iç avluda yer alıyor. Zeytin ağaçlarımızın her biri yaklaşık 400 yaşındaydı. Zeytin ağaçlarından biri 12 metre. Diğerleri ise 8-9 metre alıyor. Meşe ağacımız 10 metre uzunluğa sahip. Bu ağaçlarımız ‘anıt ağaç’ kategorisinde. 30 metreye kadar çıkabiliyor. Ayrıca biliyorsunuz zeytin ölümsüz ağaçtır. Peyzajımıza ayrı bir güzellik katacak. ”

TESLİM SÜRECİ ÖZENİ
Folkart Incity, teknik ekiplerin özveriliğini yapan inşaatı sonunda tamamlandı. Folkart Incity teslimleri için ise 6 aşamalı bir plan hazırlandı. Bu planda 4 ayrı kontrol sistemi oluşturuldu. İnşaatı tamamlanan konut ve ticari alanlar, ilk olarak elektrik, mekanik, mimari ve diğer ekipler tarafından kontrol edildi. Folkart’daki Kalite Kontrol Müdürlüğü mühendisleri yapıldı. Teslim Hizmetleri ekibi, daireleri tekrar kontrol etti. Teslime uygun daireler için randevu tarihine göre, daire sahiplerine bilgi verildi. Her bir daire, teslim süresi son kez tekrar kontrol listesi, randevu günü Teslim Hizmetleri ekibi tarafından sahiplerine teslim ediliyor.Bunu gösteren 4 Ayrı Kontrol birimi Tarafından

FOLKART Incity

Folkart IncityGENEL BİLGİLER:
Bornova Yeni Kent Bölgesi’ndeki Folkart Incity, 8 bloktan oluşuyor.
Folkart Incity’de, 678 daire ve 42 ticari alan bulunuyor. İzmir Bornova’da hayata geçirilen Folkart Incity’de, stüdyo, 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1 ve 4 + 1 lüks konut bulunmaktadır. Folkart projeleri, yüksek kira bedeli ve kısa zamanda değer kazanması ile bir arada.

ÖRNEK SOKAK TASARIMI
Folkart Incity, Folkart Time projesine, İzmir’in modern görünüşünün yansıtılacağı şık ve estetik bir sokakla bağlanacak. 296 Sokak’ta da, buradaki ilk düzenlemeler yapıldı.Sokakta bulunacak koltuklarda, özel mekanlarda düzenlemesi ve odaması ile birlikte Folkart Incity, İzmir’in yeni çekim merkezlerinden biri oldu.

MERKEZDE KEYİF
Yaşam ritminin doyasıya canlılaştırıcısı Folkart Incity, hem İzmir’in merkezinde yaşama keyfi, hem de seçkin markalara, çocuklara ve yetişkinlere özel eğlence alanlarına, büyük yapılara ve süpermarketlere, lezzet noktalarına, Mektebim Koleji’ne ve dünyaya prestijliitesiyle ilgili olanın gurubu gurubu.

DETAYLARDA TİTİZLİK
Her detayında en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, Folkart Incity’nin modern çizgisi yaşamasında hissediyor.
Proje yaklaşık 32 bin metrekarelik alana sahip oldu. Folkart’ın, kamuya açık bölgeyi yeşil alan ve parklarınızıuyor.

ÖZEL KORU
Folkart Incity, kendine ait yemyeşil korusu ile birlikte, çeşitli çiçek kokuları barındırıyor. Rengârenk odaları, çiçekler ve çeşitli bitkiler eşliğinde huzur dolu zamanlar vadediyor.

KÜNYE

Konum: Ankara Asfaltı’na paralel konumdaki Üniversite Caddesi ile 296 Sokak’un kesiştiği yeri.
Proje Alanı: 32 bin m²
Yeşil alan: 18 bin 900 m²
Toplam inşaat alanı: 112 bin 700 m²
Blok Sayısı: 8
Kat Sayısı: A ve D Bloklar zemin + 28 Kat,
B Blok zemin + 9 Kat, CE Bloklar Zemin + 5 Kat , FG Bloklar Zemin + 8 Kat, H Blok Zemin + 1 Kat
Daire ipucu ve sayıları:Stüdyo 73 adet, 1 + 1 356 adet, 2 + 1 138 adet, 3 + 1 91 adet, 4 + 1 20 adet
Özellikler: 296 m² açık ve 127 m² kapalı olmak üzere 2 havuz vardı. Açık spor odaları, basketbol, ​​tenis, futbol, ​​yürüyüş ve koru alanı, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, masa tenisi, sauna, çocuklar için kreş ve oyun alanları, playstation, sinema, kütüphane, satranç ve çalışma odası, çatı asılı hobi bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi sosyal ve teknik donatılar yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here