FuzulEv Fatih’te İkinci Şubesini Açarak Şube Sayısını 90’a Çıkardı

FuzulEv Fatih’te ikinci şubesini açarak şube sayısını 90’a çıkardı.

Tasarrufa dayalı faizsiz finans sisteminin Türkiye’deki öncü kuruluşlarından FuzulEv, pandemi döneminde de büyümesini sürdürmeye devam ediyor. İstanbul Fatih’te 6 katlı binada ikinci şubesini açan şirket, ülke genelindeki hizmet noktası sayısını 90’a çıkardı.

Faizsiz, Peşinatsız, Kredisiz (FPK) sistemiyle Sabit ve dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak için pandemi döneminde de çalışmalarına ara vermeden devam eden FuzulEv, daha çok insanın ev hayalinin gerçekleşmesi için Türkiye’nin her bölgesinde şubeleşme çalışmalarını sürdürecek.

FuzulEv, yıl sonuna kadar 100 şubeye ulaşmayı hedefliyor..

FuzulEvHizmet noktalarını genişletmeye yönelik çalışmalara tüm hızıyla devam edeceklerini belirten FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal; “Pandemi döneminde de ev ve otomobil sahibi olma planlarını ertelemek istemeyen insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu zor dönemde Türkiye’nin farklı noktalarında yeni şubelerimizi hizmete açarken bir yandan da ülkemizin ekonomisine ve sektöre katkı sağlıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarılar bizleri gururlandırıyor. 2020 büyüme hedeflerimiz doğrultusunda bugün 90’a ulaşan şube sayımızı yıl sonuna kadar 100 şubeye ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önümüzdeki dönemde yine insan odaklı bakış açımızı koruyarak, tedbirler çerçevesinde kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz.’’ dedi.

FPK (Faizsiz, Peşinatsız, Kredisiz) Sistemi Nedir?

Vatandaşların küçük küçük taksitlerle, peşinat vermeden ve ara ödeme yapmadan ev alma hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan FPK sisteminde,katılımcılar sadece organizasyon ücreti ödeyerek FuzulEv’in sunduğu avantajlardan yararlanabiliyor. Her ay noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda sırası gelen katılımcılar hayallerindeki eve sahip oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here