İsmail Özcan’dan Emlakçı Mı Olsam? Kitabı

İsmail Özcan

Gayrimenkul sektörünün tanınan isimlerinden Y. Mimar İsmail ÖZCAN‟ın gayrimenkul sektörü üzerine makalelerinden oluşan, EMLAKÇI MI OLSAM? adlı kitabı Cinius Yayınları tarafından yayınlandı.

Halen Turyap‟ta genel müdür yardımcılığı görevini yürüten, gayrimenkul sektörü üzerine makaleler kaleme alan, “Benim Mekanlarım” programını hazırlayan Y. Mimar İsmail ÖZCAN, EMLAKÇI MI OLSAM? adlı kitabında, gayrimenkul sektörü özelinde, birçok konuya ve ülke gündemine değinirken, zaman zaman da sistem önerisi getiriyor.
Önsözü Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay tarafından kaleme alınan kitabının sunuş yazısında ÖZCAN, kitabın adı olan EMLAKÇI MI OLSAM? sorusu için “bu sorunun cevabını bu kitapta okuyacağınız makalelerimde ben kendime verebilmiş değilim, sizin adınızaysa bu soruyu hiçbir zaman cevaplayamam; gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak ve emlak ticaretiyle uğraşmak isteyen kişilere bu kitabımla gayrimenkul sektörüyle ilgili az çok bilgi ve deneyim aktarabilirsem benim adıma mutluluk olacak” diyor.

Ekonomi dalında yayınlanan kitap, karton kapaklı ve 210 sayfadan oluşuyor. Kitap, kitabevlerinde ve online kitap satış sitelerinde satışa sunulmuş durumda…


Kitabı satın almak için tıklayınız…
http://sahnearkasi.ciniusyayinlari.com/kitapayrinti.asp?id=201613

 

İsmail Ozcan

Y. Mimar, Architect-M.Sc.

+90 533 331 12 36  io@ismailozcan.com.tr   www.ismailozcan.com.tr
Linkedin: www.linkedin.com/in/ismailozcan
Twitter: www.twitter.com/@mimozcan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here