Ev Alacaklar Dikkat! İşte İstanbul’un En Ucuz 8 Konut Projesi

Satılık konut fiyatları İstanbul

Gayrimenkul projelerinin en çok hayata geçtiği İstanbul’da en ucuz konut projeleri sizler için araştırıldı. İşte ucuz projeler ve bulunduğu bölgeler:

Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehri İstanbul, konut projelerinin en yaygın olduğu bölge. 20 milyon kişinin yaşadığı şehir inşa edilen konut projeleri ve kentsel dönüşüm projeleriyle zenginleşmeyi sürdürüyor. Peki, İstanbul en ucuz konut projeleri hangileri? En ucuz projeler hangi bölgede yer alıyor? İşte cevaplar…

İstanbul’un en ucuz konut projeleri Esenyurt’ta!

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre, İstanbul en ucuz konut projeleri Esenyurt bölgesinde bulunuyor. Son birkaç yıldır ucuz yerleşim yerleri sebebiyle tercih edilen bölgede bir çok prestijli konut projesi bulunuyor.

İşte İstanbul’un en ucuz konut projeleri….

1- Sembol İstanbul 

Sembol İstanbul projesi Karden İnşaat AŞ. tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçiriliyor. Toplamda 1066 daireden oluşan projede konutların yanı sıra iş merkezi ve alışveriş merkezi de bulunuyor. Projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

 

 

www.sembolistanbulyonetim.com/

2- Self İstanbul

Karden İnşaat tarafından inşa edilen Self İstanbul projesi Esenyurt’ta Adile Naşit Bulvarı’nda konumlanıyor. Toplam 609 daireden meydana gelen proje TEM ve E-5’e komşu.

 

 

www.selfistanbul.com.tr/

3- Evina Residence

Arizon Yapı imzası taşıyan Evina Residence E-5 ve TEM bağlantılarına 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Toplamda 42 daireden oluşan projenin net kullanım alanı 80 metrekare.

 

 

Ana Sayfa

4- Es-Center

Ata Grup İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa edilen proje 52 adet daire ve 14 dükkandan meydana geliyor. Projede 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

 

 

www.atagrup.com.tr/

5- Bey Residence 

Bey Residence projesi Beyler İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 ve teraslı daire seçeneklerinden oluşan projede geniş sosyal donatı alanları bulunuyor.

 

 

www.beylerinsaat.com.tr/

6- Gist Park

Gist Park projesi E-5 yan yolu üzeri, metrobüs ve diğer toplu taşıma araçları güzergahında hayata geçiriliyor. Toplam 99 daire ve 6 işyerinden meydana gelen proje 3 blok şeklinde tasarlandı.

 

 

www.gist.com.tr/

7- Radius Esenyurt

Mutlu İnşaat tarafından inşa edilen Radius Esenyurt projesi Esenyurt Zafer Mahallesi’nde yükseliyor. Toplamda 376 daire ve 33 adet ticari birimden meydana gelen proje 20 bin metrekarelik arsa üzerinde yapılıyor

www.radiusesenyurt.com/

8- Mavera Sefa

Esenyurt’ta inşa edilen Mavera Sefa projesi Topuzlar Yapı imzası taşıyor. Proje toplamda 158 konut ve 4 adet ticari alandan oluşuyor.

www.maverasefa.com/

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here