Jotun Fenomastic Zen Bakteri Oluşumunu Engelliyor

Fenomastic Zen, Jotun’un bugüne kadar geliştirdiği en özel formülasyonlardan birine sahip. Fenomastic Zen, duvarlarda küf, bakteri ve mantar oluşumunu engelliyor.

Leke tutmayan yüzey teknolojisi sayesinde duvarlara sıçrayan ketçap, çikolata, pastel boya gibi yağ içeren maddeleri çok amaçlı bir yüzey temizleyici ve nemli bezle; kahve, çay ve keçeli kalem gibi yağ içermeyen maddeleri de sadece nemli bir bezle kolayca temizlenebiliyor. Onaylı antibakteriyel formülü sayesinde Fenomastic Zen, duvarlarda küf, bakteri ve mantar oluşumunu engelliyor.

Yaşadığımız ve çalıştığımız alanlar için tercih ettiğimiz renklerin enerjisi kadar formülü de önem taşıyor. Özellikle uzun süre soluduğumuz ortamda, boyanın hava kalitesini etkilediğini unutmamak gerekiyor. Hayallerimizdeki renkleri duvarlara taşıyan Jotun’un yeni ürünü Fenomastic Zen ile aynı anda benzersiz mat görünüm ve temiz bir ortam yaratmak mümkün oluyor.

Çocuk odaları ve okullar için doğru tercih

Eğitim hayatına başlayan çocuklar, günlerin büyük bir kısmını iç mekanlarda geçiriyor. Bu alanlarla ilgili kriterlerin başında ise güvenlik ve sağlık geliyor. Özel olarak tasarlanan Fenomastic Zen, leke tutmayan yüzey teknolojisi sayesinde daha güvenli ve daha sağlıklı bir ortam sunuyor. Antibakteriyel özelliği sayesinde duvarlarda bakteri oluşumunu önleyen Fenomastic Zen, öğrencilerin okullarda da sağlıklı koşullarda öğrenimlerini sürdürmesine yardımcı oluyor. Su bazlı ve düşük VOC oranına sahip yapısı ile çocukların soluduğu iç ortamın hava kalitesine katkıda bulunuyor.

https://boyafikirleri.jotun.com.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here