Kavanya Koru Projesi

Kavanya Koru

Kocaeli İzmit’te hayata geçirilen Kavanya Koru Projesi, 6 blok halinde 250 konut şeklinde yükselecek.

Kocaeli İzmit’te yeşiller arasında hayata geçirilecek Kavanya Koru projesinin detayları belli olmaya başladı.

KVN Yapı imzasıyla hayata geçirilecek Kavanya Koru projesinde 250 konut inşa edilecek. 6 blok tasarımı ile hayat bulacak projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipli dairler yatırımcılara sunulacak. Öte yandan projedeki konutların büyüklükleri 77 metrekare ile 147 metrekare arasında olacak şekilde tasarlanacak.

Proje Fiyatları

Ön satış döneminde olan Kavanya Koru projesi, 8 Mayıs 2018 günü düzenlenecek lansman töreni ile satışa sunulacak. Projedeki konut fiyatları ise 190 bin TL ile 455 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yatırımcısına eşsiz doğa manzarası sunmaya hazırlanan Kavanya Koru projesinde 2020 Nisan itibariyle konut teslimlerinin yapılması hedefleniyor. İzmit’in Çayırköy Mahallesi’nde hayat bulacak proje, aynı zamanda göl manzarasını da yatırımcılarına sunacak.

Kavanya Koru Projesi Sosyal Donatı Alanları

Yatırımcının konforlu ve lüks bir hayat sürmesi adına çok sayıda imkan sağlanacak olan projede, otopark ve güvenlik gibi temel donatıların yer alacağı projede yüzme havuzu, yeşil alan, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, oyun alanları gibi sosyal imkanlar da bulunacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here