Konutta Sevgililer Günü Kampanyaları Ay Boyunca Sürecek

emlak konut

Konut sektöründe 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında düzenlenen kampanyaların bazıları ay sonuna kadar sürecek. Sevgililer Günü dolayısıyla Şubat ayı boyunca devam edecek işte o kampanyalar: DKY Sahil Projesi, Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara, Versus Dragos Projesi, Lokum Evler Projesi, Yenitepe Kadıköy Projesi, Çukurova Balkon, Nurol Park, Nurol Life, Nurol Tower, Bahçeşehir Strada Projesi.  

1 – DKY Sahil Projesi 

DKY Sahil Projesi, 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında “Ev”lenelim Kampanyası ile 12-18 Şubat tarihleri arasında 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi firması DKY, yeni yuva kurmak ya da evini değiştirerek yepyeni bir hayata adım atmak isteyenlere 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel DKY Sahil projelerinde fiyat avantajına ek olarak “Ev”lenelim Kampanyası’nı başlattı.

Özel ödeme planlarına ek indirim

DKY, DKY Sahil Projesi için “Ev”lenelim Kampanyası ile 12-18 Şubat tarihleri arasında 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor. Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel olarak DKY satış ofislerinde yüzde 5 özel indirim ile ev sahibi olmak mümkün.

Sıfır peşinat, 795 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Kartal’ın en değerli lokasyonunda başlayan DKY Sahil’de, 2+1.5 daireler 795 bin TL’den başlarken, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği ‘ekopratik ödeme sistemi’ de devam ediyor.

2 – Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir Projeleri  

Türkerler Holding’in gayrimenkul projeleri Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir, Sevgililer Günü kampanyasında, 5 bin liralık seyahat çeki hediye ediyor.

Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara Sevgililer Günü nedeniyle düzenledikleri kampanyalarla sevenleri mutlu edecek. Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir’den 20 Şubat’a kadar ev ya da ofis alanlara 5 bin liralık seyahat çeki hediye edilecek.

Mahall Ankara bu hediyeye ek olarak 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası’nda peşin ve banka kredili satışlarda özel indirim fırsatları da sunuyor.

3 – Versus Dragos Projesi

Resim Yapı Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Versus Dragos projesinde sevgililer gününe özel “hem sizin için + yüzde 5 hem de sevdiğiniz için + yüzde 5 indirim” kampanyası gerçekleştiriyor.

Kartal’da inşa edilen ın Dragos mevkisinde 8 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa edilen Versus Dragos projesi biri zemin+25 diğeri zemin+26 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Blokların her ikisinde de ayrıca zemin altında 2 kat daha bulunuyor.

Projede büyüklükleri 77 ile 100 metrekare arasında değişen 1+1, 132 ile 148 metrekare arasında değişen 2+1, 143 ile 193 metrekare arasında değişen 3+1, 197 metrekarelik 2+1 dubleks ve 253 metrekarelik 3+1 dubleks kat planlarında 227 konut bulunuyor.

Sevgililer Günü İndirimi

Konut teslimlerinin temmuz 2019’dan sonra yapılması planlanan projede satış fiyatları 322 bin TL’den başlıyor. Projede sevgililer günü için, kısa süre geçerli olacak, “hem sizin için + yüzde 5 hem de sevdiğiniz için + yüzde 5 indirim” kampanyası başlatıldı. Projede ayrıca, kişiye özel ödeme planları da bulunuyor.

4 – Lokum Evler Projesi

Lokum EvlerTuzla’da hayata geçirilen Lokum Evler Projesi, Sevgililer Günü kapsamında Ev’lenelim Kampanyası ile 12-18 Şubat tarihleri arasında 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi firması DKY, yeni yuva kurmak ya da evini değiştirerek yepyeni bir hayata adım atmak isteyenlere 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Lokum Evler Projesi’nde fiyat avantajına ek olarak Ev’lenelim Kampanyası’nı başlattı.

Özel ödeme planlarına ek indirim

DKY, Lokum Evler Projesi için Ev’lenelim Kampanyası ile 12-18 Şubat tarihleri arasında 120 ay vade, 0,99 vade farkı veya 36 ay vade, 0 faiz seçenekleri sunuyor. Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel olarak DKY satış ofislerinde yüzde 5 özel indirim ile ev sahibi olmak mümkün.

Sıfır peşinat, 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Doğa ile iç içe, aile hayatına uygun daireleriyle ev sahiplerinin beğenisini kazanan Lokum Evler’de, 1+1’ler 230 bin TL’den, 2+1’ler 368 bin TL’den, 3+1’ler 468 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşinat ödemesi olmayan Lokum Evler’de ayrıca ev sahiplerine anahtar teslimine kadar kira desteği de sağlanıyor.

5 – Çukurova Balkon

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal Soğanlık’ta hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde sevgililer gününe özel “yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası başlattı.

Teslimlerin hemen yapıldığı projede kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 15’i için bir yıl sonra vade farksız ödeme imkanı tanınıyor. Kalan yüzde 80’lik tutar için 120 ay banka kredisi kullanılabiliyor. Kampanya 28 Şubat’a geçerli olacak.

19 ve 20 katlı 2 blok şeklinde inşa edilen projede, 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri mevcut.

http://www.cukurovabalkon.com

6 – Nurol GYO Projeleri 

Nurol GYO projelerinden Şubat ayı boyunca gayrimenkul alan herkese 2 kişilik 3 gece 4 günlük Paris seyahati hediye ediliyor.

THY ile gidiş dönüş imkanı sağlanacak tatilde 4 yıldızlı otel konaklaması sunuluyor.

Nurol GYO’nun devam eden projeleri arasında Nurol Park, Nurol Life, Nurol Tower yer alıyor.

http://www.nurolgyo.com/tr

7 – Bahçeşehir Strada Projesi 

 

 

Akzirve Gayrimenkul “Caddeli Yaşam” konseptiyle temelini attığı STRADA projesinde, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Pırlantalı Daireler” kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, 27 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında satış ofisine gelerek projeden daire satın alanlara 3 taş pırlanta yüzük hediye edilecek

Bahçeşehir Strada projesinde 2.400’ü konut, 100’ü ticari alan olmak üzere toplam 2.500 bağımsız bölüm olacak.

http://www.stradabahcesehir.com

8 – Yenitepe Kadıköy Projesi

Yenitepe Kadıköy’de Sevgililer Günü’ne özel yüzde 5 indirim ve tektaş pırlanta yüzük hediye ediliyor. Kampanyanın 18 Şubat’a kadar geçerli.

Fikirtepe’de hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy Projesi, 1.100 daire ve ticari birimlerden oluşuyor.

1+1’den, 5+2’ye kadar daire alternatifleri sunulan Yenitepe Kadıköy projesinin ilk etabında satışlar tamamlandı. Nuhoğlu İnşaat imzasıyla yükselen proje 30 bin metrekare arsa alanına sahip.

Tel : 444 4 616

http://www.yenitepe.com.tr/

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here