Konya Gayrimenkul Fuarı 19-22 Nisan’da

Konya Gayrimenkul Fuarı 19-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

Konya Müteahhitler Birliği (KOMÜT) ve Konya Emlak Komisyoncuları Odası’nın (KEMKO) iş birliğiyle hazırlanan Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından  Konya Gayrimenkul Fuarı ikinci kez 19-22 Nisan 2018’de KTO – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde önemli fırsatlar sunacak.

Artan konut ihtiyacına yanıtları en yenilikçi çözümler ve farklı projelerle buluştracak olan Konya Gayrimenkul Fuarı, stüdyo daireden villaya, iş yerinden arsaya kadar 50.000 TL’den başlayıp 1 Milyon TL’ye uzanan geniş fiyat aralığında projelerini sergileyecek olan katılımcı firmalar, emlak sektörünün yerinde gözlemlenmesine olanak sağlayacaklar.

Fuarla eş zamanlı olarak düzenlenecek Konya İnşaat ve Kent Fuarları da sektörler arasında bir sinerji oluşturacak. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren onlarca tedarikçi firmanın ve Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yerel yönetim profesyonellerinin buluşacağı fuarda, yeni iş birliklerinden doğacak etkileşim Konya piyasasını da canlandıracak.

Arap yatırımcılarda gelecek

Fuarda bankalar, gayrimenkul değerleme kuruluşları ve emlakçılar da fuarda yerini alacak. Kentsel dönüşüm konusunda da bilgi paylaşımlarının olacağı fuar, özellikle inşaat ve gayrimenkul sektörleriyle ilgilenen Arap yatırımcıların dikkatini çekecek. Fuarda, Körfez ülkelerinden gelecek olan profesyonel ziyaretçi heyeti, fuarın katılımcı firmalarıyla iş bağlantıları kurmak üzere buluşacak.

50 bin ziyaretçi bekleniyor

Geçtiğimiz yıl 30.000 m2’lik bir alanda düzenlenen fuarlarda 191 katılımcı firma en yeni konut projelerini sergileyerek 17 ülkeden 34.416 ziyaretçiye ulaşmıştı. Bu sene ise fuarları 50.000 kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 12’de resmi açılış töreniyle kapılarını aralayacak olan fuarlar, 22 Nisan 2018 Pazar günü saat 18’e kadar ziyarete açık olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here