Makyol’dan Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Makyol Santral

Makyol Gayrimenkul, Makyol Yaşam ve Makyol Santral Residence projeleriyle konutta yüzde 20 indirim kampanyasına destek veriyor.

Konut satışlarını canlandırmak adına başlatılan konutta yüzde 20 indirim kampanyasına Makyol Gayrimenkul İstanbul’daki iki projesi ile katıldı. Yatırımcılara Makyol Yaşam ve Makyol Santral Residence projelerinde fırsatlar sunuluyor.

Uygun fiyatlarla lüks yaşam imkanı sunan projelere imza atan Makyol, yeni kampanyasında yatırımcılara şu fırsatları sunuyor:

1- Peşin alımlarda yüzde 20 indirim
2- Yüzde 5 peşinat fırsatı
3- Yüzde 0,98 oranlı kredi desteği
4- Kalan yüzde 15’i bir sene sonra ödeme imkanı

MAKYOL YAŞAM’DA TESLİMLER HEMEN YAPILIYOR

İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Makyol Yaşam projesinde konut ve tapu teslimleri hemen yapılıyor. Proje kapsamında 465 konut hayata geçirildi.

1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipli dairelerden oluşan Makyol Yaşam projesinde uygun fiyatlar dikkat çekiyor. 23 bin metrekarelik arsa üzerinde kurulan projede çok sayıda sosyal donatı da yatırımcılara sunuluyor.

MAKYOL SANTRAL RESIDENCE PROJESİNDE YAŞAM 2019’DA BAŞLIYOR

Makyol’un kampanyasına dahil ettiği bir başka proje olan Makyol Santral Residence projesinde inşaat çalışmaları ve konut satışları devam ediyor. Projede yaşamın 2019 yılının ilk çeyreğinde başlaması hedefleniyor.

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve gelişmekte olan bölgeler arasında gösterilen Bahçeşehir’de kurulan Makyol Santral Residence projesinde 435 konut inşa ediliyor. Normal, villa ve dubleks daire tiplerinin yer aldığı projenin yaşam alanında yer alan geniş peyzaj alanları ve hayatı konforlu kılacak sosyal donatılar dikkat çekiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here