Mar Yapı “Kampanya”ya Arif v 216 İle Başlayacak

Mar Yapı, yeni bir pazarlama kampanyasını Cem Yılmaz‘ın 5 Ocak’ta vizyona girecek yeni filmi Arif v 216 ile start verecek. Kampanyada Cinemaximum’da “G” sırasından sinema bileti alanlar, çekilişle Dubai ve Bodrum’dan çift kişilik tatil kazanacak.

Projeleriyle Güneşli ve Basın Ekspres Yolu’nun çehresini değiştiren ve kısa zamanda yatırımcıların dikkatini çeken Mar Yapı, sektörde ses getirecek yeni bir pazarlama kampanyasına başlıyor.

Kampanya boyunca Emaar, Ataköy A Plus, Aqua Florya, Akbatı, Marmara Forum, Akasya, İstinye Park, Kanyon ve Zorlu AVM’de yer alan Cinemaximum’ların “G” sırasından bilet alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Bir yıl boyunca devam edecek kampanyanın tatil hediyelerinin kazananı altı ayın sonunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

Kampanyanın startı ise Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök’ün ev sahipliğinde Kıvanç Baruönü’nün yönettiği ve Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan ile Zafer Algöz’ün oynadığı Arif V 216 sinema filmiyle verilecek.

ARİF V 216 KONUSU

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını yapmak ister. Sunduğu cazip tekliflerle 216’yı kandırmayı başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir.

Film, Arif’in Gora’dan sonra bir kez daha 216 ile yaşadığı ilginç maceraları anlatıyor. Arif’in yakın dostu olan 216, insan olmaya karar vererek dünyaya gelir ve burada çeşitli olmadık işlerle karşı karşıya kalır. Herkes gibi normal bir yaşam sürmek için çabalasa da farklı oluşu tüm insanların dikkatini çeker. 216’yı cazip teklifleriyle kandırmayı başaran bir iş adamı, O’nun sayesinde geleceği değiştirecektir.

ARİF V 216’NIN MERAKLA BEKLENEN KARAKTERLERİ

Arif V 216’nın sürpriz karakterleri filmin sosyal medya hesaplarında yayınlanan afişlerle yüzünü gösterdi. 5 Ocak’ta vizyona girecek olan yapımda Ajda Pekkan, Filiz Akın, Sadri Alışık, Ayhan Işık, Zeki Müren gibi unutulmayan yıldızlar da beyazperdede yeniden izleyici ile buluşacak.

Filmde Pervin karakterini canlandıran Ahu Yağtu, rolüyle geçmiş dönemin kötü ve kadın karakterlerini aratmayacak. Çağlar Çorumlu Zeki Müren, Zeynep Farah Abdullah Ajda Pekkan, Maria Anastasiyeva Filiz Akın, Murat Arkın ise babası Cüneyt Arkın karakterine hayat verecek.

Arif V 216’nın sürprizlerinden biri de Türk Sineması’nın iki önemli ismi Sadri Alışık ve Ayhan Işık olacak. Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Ayhan Işık’ı ise Şükrü Özyıldız canlandıracak.

Filmin Fragmanı:

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here