Mar Yapı’dan Çift Kişilik Tatil Fırsatı

Mar Yapı tarafından başlatılan kampanyada Cinemaximum’da “G” sırasından sinema bileti alanlar, çekilişle Dubai ve Bodrum’dan çift kişilik tatil kazanacak.

Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği projeleriyle bilinen Mar Yapı’nın hayata geçirdiği kampanya sektörde ilk olmasıyla dikkat çekti.

Kampanya boyunca Emaar, Ataköy A Plus, Aqua Florya, Akbatı, Marmara Forum, Akasya, İstinye Park, Kanyon ve Zorlu AVM’de yer alan Cinemaximum’ların “G” sırasından bilet alanlar çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

Bir yıl boyunca devam edecek kampanyanın tatil hediyelerinin kazananı altı ayın sonunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

Talihliler 5 yıldızlı otelde misafir edilecek

Çekilişi kazananlar, Orta Doğu’nun lider otelcilik markası Rotana’nın Dubai’de bulunan 5 yıldızlı oteli ve Türkiye’nin otelcilik sektöründeki en önde gelen markası Divan’ın Bodrum’da bulunan en gözde otellerinden 5 gece 6 gün çift kişilik tatil kazanacak.

Yıl sonunda yapılacak büyük çekilişte ise YOO markasının yaratıcılarından Philippe Starck imzalı sürpriz bir hediye de sinemaseverleri bekliyor.

Kampanyaya özel koltuk tasarımı

Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, Türkiye için katma değer üretmeye devam ettiklerini söyledi.

Hayata geçirdikleri projelerle turizm ve gayrimenkul sektörlerini bir araya getirdiklerini anlatan Varon, “Ülke ekonomisi için yeni ürünler, yatırım modelleri üretmeye devam ediyoruz. Yeniliklerin ve tasarımın öncüsü olmak adına son gelişmeleri yakından takip ettik. Gayrimenkul sektöründe de farklılığımızı ortaya koyduğumuz gibi sinema sektöründe de bir ilke imza atmış olduk. Sinemaseverler keyifli filmini izleyecek. Kazananlar da daha sonra tatilini yapacak.” dedi.

Varon, anlaşma kapsamında G sırasındaki koltukların tasarımını değiştirdiklerini belirterek, “Koltukların kolçaklarında USB şarj aparatlarını eklemenin yanı sıra sinema salonları ve fuaye alanında da bir çok tasarımla yerimizi aldık. Bir yıl boyunca devam edecek kampanyamız için seçmiş olduğumuz sinema lokasyonlarında ‘G’ sırasında film izleyenler Mar Yapı kalitesini ve ayrıcalıklarını yaşayacaklar. İlerleyen dönemlerde de gayrimenkul sektörünü canlandıracak ve fark yaratacak kampanyalar hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here