Mesa Bodrum Demirbükü Projesi

Mesa Bodrum Demirbükü Projesi

Merakla beklenen Mesa Bodrum Demirbükü projesine dair bazı detaylar belli oldu. 220 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulacak projede villaların, flat tipli dairelerin ve rezidansların inşa edilmesi bekleniyor.

Mesa Mesken tarafından 2017 yılından beri hayata geçirileceği konuşulan Mesa Bodrum Demirbükü projesine 2018 yılı bitmeden başlanacağı öğrenildi. Henüz proje geliştirme aşamasında olunan çalışmada kaç adet konutun hayata geçirileceği açıklanmadı.

Bodrum’un nadide koyları arasında gösterilen Demirbükü Koyu’nda hayat bulacak Mesa Bodrum Demirbükü projesi, muhteşem Ege doğası ve denizi ile iç içe bir hayat sunacak.

ULTRA LÜKS YAŞAM 2020’DE BAŞLAYACAK

2018 yılı bitmeden inşaat çalışmalarının başlaması beklenen Mesa Bodrum Demirbükü projesinde 2020 yazında yaşamın başlaması bekleniyor.

Mesa Bodrum Demirbükü fiyat listesi ve ödeme seçenekleri, kat planları, konut tipleri konusunda henüz resmi bilgiler bulunmuyor. Projenin 2018 yazında ön talep toplama dönemine girmesiyle daha net bilgilerin Mesa Mesken tarafından kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

Üst gelir grubundaki kişilere hitap edecek Mesa Bodrum Demirbükü projesi, denize sıfır bir noktada olmasının yanı sıra Bodrum’un eğlence hayatının yoğun yaşandığı bölgelere yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

220 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulacak Mesa Bodrum Demirbükü projesinde villaların, flat tipli dairelerin ve rezidansların inşa edilmesi bekleniyor. Öte yandan projenin kendisine ait iskelesi ve özel plaj alanı da yatırımcılara sunulacak. Tüm bunların yanı sıra proje alanında hayatı konforlu ve renkli kılacak sosyal donatılar da hayata geçirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here