Meydan Ardıçlı ’nın 2. Etap Ticari Alanları Satışa Çıktı

Meydan Ardıçlı projesi

Meydan Ardıçlı projesinin 2. etabındaki iş yerleri de gelen yoğun talep üzerine planlanan tarihten önce satışa sunuldu.

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding iş birlikteliğiyle Esenyurt’ta hayata geçirilen ve eylül 2017’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla satışların başladığı Meydan Ardıçlı projesinin ilk etabındaki ticari ünitelerin tamamının satılması ve yoğun ilginin devam etmesi üzerine 2. etaptaki ticari alanlar da planlanan tarihten öne çekilerek satışlara açıldı.

Projenin yüksek prim potansiyeline dikkat çeken Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt projenin ilk etabında yer alan 30 ticari alanın tamamının satıldığını ve bunun üzerine ikinci etapta yapılacak 96 ticari alanın 50’sinin erkenden satışa sunulduğunu, 46’sının ise kiralanmasının planlandığını söyledi.

Projedeki ticari alanların büyüklükleri 100 ile 2000 M² arasında değişirken metrekare satış fiyatları da 5 bin TL’den başlıyor.

Meydan Ardıçlı’nın ulaşım akslarının merkezinde yer alması nedeniyle ulaşım probleminin tamamen çözüldüğünü söyleyen Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır “Sosyal yaşamın hareketli olduğu bu bölgede, Meydan Ardıçlı’ sakinleri hayatın dinamik temposunu yaşarken, aynı zamanda evlerinden uzaklaşmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Meydan Ardıçlı’nın kalbi olarak görülen meydanlar, kamuya açık yapısıyla sosyal hayatı daha da zenginleştirecek. Öte yandan projemizin Doğan Araslı Caddesi üzerinde yer alması, TEM bağlantısı ve metro durağına komşu olması dükkanlarımızı daha da değerli hale getiriyor” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here