Müsiad Expo’ya Fuzul Holding Damgası

Fuzul Holding

MÜSİAD EXPO Fuarına katılan Fuzul Holding, dört gün boyunca devam edecek fuarda iştiraklerinden Fuzul Yapı, FuzulEv, Nevita ve ortağı olduğu 3. İstanbul Başakşehir projeleriyle danga vuruyor. 

Türkiye’nin en önemli ekonomik ve ticari etkinliklerinden MÜSİAD EXPO Fuarına katılan Fuzul Holding, dört gün boyunca devam edecek fuarda iştiraklerinden Fuzul Yapı, FuzulEv, Nevita ve ortağı olduğu 3. İstanbul Başakşehir projesiyle yer alıyor. Dünyanın önde gelen temsilcilerine ev sahipliği yapıldığı fuarda, 2’nci salonda, 211 numaralı stantta yer alan Fuzul Holding ve iştirakleri yerli ve yabancı katılımcıların ilk günden yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fuzul Holding iştiraklerinin faaliyetleri hakkında bilgilerin paylaşıldığı stantta FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Nevita  ve Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği (GİGDER) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal ile FuzulEv Yönetim Kurulu Üyesi – Genç MÜSİAD Başkanı Furkan Akbal ziyaretçilerle görüşmeler gerçekleştiriyor.

Fuzul HoldingTicaretin kalbi olan MÜSİAD EXPO Fuarına katılımlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’ Öncellikle tüm iş dünyası temsilcilerine fuarın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Uzun yıllardır katılım sağlamayı önceliklendirdiğimiz MÜSİAD EXPO fuarı, küresel iş ağları kurmamız, yeni pazarlara ulaşabilmemiz ve B2B görüşmeler yapabilmemiz için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Bugün pandemiye rağmen pek çok görüşme yaptık ve randevu talebi aldık. Ülkemize ve vatandaşımıza en iyi hizmeti sunma ilkesiyle faaliyet gösteren Fuzul Holding ve iştiraklerinin bu hedefi kapsamında doğru bir platformda yer aldığını düşünüyorum’’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here