Nef Saint Marks Place Projesini Hayata Geçiriyor

Saint Marks Place

Nef, Avrupa başkentleri ve Kazakistan’ın ardından dünyanın en önemli metropolü New York’ta da Nef Saint Marks Place projesini hayata geçiriyor. Projede 12 katta 100 daire yer alıyor.

Proje, Brooklyn’in en gözde caddesi olan 4. Cadde üzerinde yer alıyor. Nef’in patentli “Foldhome” konseptinin Amerika’daki temsilcisi olacak projenin teslimi 2021 yılının son çeyreğinde gerçekleşecek.

Brooklyn’in en gözde caddesinde, kahverengi tuğlalardan yapılmış birbirine bitişik evleri ile ünlü mahallesi Boerum Hill’de yer alan 12 katlı proje, Brooklyn denildiğinde ilk akla gelen Park Slope, Gowanus, Fort Greene, Cobble Hill ve Downtown Brooklyn’in de tam ortasında bulunuyor.

Brooklyn’in en önemli ulaşım durakları olan ve 9 metro hattının kesişiminde yer alan Atlantic Avenue ve Barclays Center istasyonlarına 3 dakika yürüme mesafesinde yer alan projeden Manhattan Central Park’a ulaşmak ise metroyla sadece 10 dakika.

12 katta ve 100 rezidans daire

Saint Marks Place ProjeNef’in Foldhome konseptinin de yar aldığı projenin dış ve iç cephesi, klasik öğelerden ilham alan INC Architecs imzası taşıyor.

Terrain’in yenilikçi peyzaj tasarımının Avdoo & Partners’ın karakteristik yaklaşımıyla bir araya geldiği Nef Saint Marks Place, New York’un ortasında geleneksel değerler ile modern tasarımı birlikte sunuyor. Rezidansların yüzde 80’inin dış mekana ve geniş balkonlara sahip olduğu proje, Frederick Law Olmstead ve Calvert Vaux’nun başyapıtlarından Prospect Parkı ve Fort Greene Parkı arasında, yeşil alanlara sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Toplam 12 kattan ve 100 rezidanstan oluşan proje için belirlenen teslim tarihi ise 2021 yılının son çeyreği.

Saint Marks Place

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here