Oprah Winfrey Orcas Adası’nda 8 milyon dolara ev aldı!

Ünlü TV yıldızı Oprah Winfrey, tam 8 milyon dolar saydı ve arazisiyle birlikte kocaman bir malikaneye sahip oldu.

Hürriyet’te yer alan habere göre; 64 yaşındaki Winfrey’in 8.275 milyon dolar vererek satın aldığı bu muhteşem malikane, Seattle ile Vancouver arasındaki Orcas Adası’nda yer alıyor.

 

 

Winfrey’in kalabalık şehir hayatından kaçıp soluklanmak için kullanacağı bu malikane aslında bir kompleks. Ana bina üç katlı ve dört yatak odası, üç banyo ve daha birçok lüks ayrıntı barındırıyor.

 

 

Kompleks içinde yer alan konuk evide aynı sayıda yatak odası ve banyoya sahip. Ancak ana yapıdan biraz daha küçük.

 

 

Ana bina 2007’de inşa edildi. Şu an konuk evi olarak kullanılan bölüm ise 1980’de yapıldı.

ABD’nin en çok kazanan TV yıldızlarından biri olan Winfrey bugün yanında çalışan yüzlerce kişiyi aileleriyle birlikte tatile çıkarıp tüm masraflarını karşılayacak durumda. Ama çocukluğu pek öyle geçmemiş. Missisippi’de elektriği bile olmayan bir çiftlikte dünyaya gözlerini açan Winfrey, çocukluğunda genellikle yalın ayak gezermiş. Kendi yağlarını kendileri yapıp giysilerini de kendileri dikermiş.

 

Gösteri dünyası kelimenin tam anlamıyla dudak uçuklatan başarı hikayeleriyle dolu. Bugün dünyanın en çok kazanan insanları arasında yer alan ve dudak uçuklatan servetlere sahip olan bazı ünlüler geçmişte başlarını sokacak bir evi bile zor buluyordu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here