RE360’ın Konuşmacıları Belli Oldu

RE360

RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nın dördüncüsü bu yıl, 8-9-10 Aralık tarihlerinde Digital Network Alkaş’ta gerçekleştirilecek.

Gayrimenkul sektörüne yön veren tüm paydaşlara sektörün üst düzey yöneticileri ile birebir tanışma fırsatı yaratan; farklı deneyim ve trendlerin 360⁰ bakış açısıyla gerçekleştiği, sektör trendlerinin konuşulduğu, ortak akıl oluşturan ve vizyon geliştiren 3 günlük dijital konferans Türk gayrimenkul sektörünü bir araya getirecek olan RE360 Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nın dördüncüsü bu yıl, 8-9-10 Aralık tarihlerinde Digital Network Alkaş’ta gerçekleştirilecek.

Bağlantılarını ve etkinliklerini tek bir platform üzerinden yönetmeyi sağlayan Digital Network Alkaş’ta düzenlenen RE360 Konferansı’nın konuşmacıları belirlendi.

HSBC Bank, Geleceğin Şehirleri ve Yeni Sektörler Küresel Başkanı Greg ClarkJLL Emea CRO’su James Brown,

Çağımızın en önemli dijital analistlerinden,en çok satanlar listesine giren 8 kitabın yazarı Salesforce Global İnovasyon Lideri Brian Solis,

Portland Yönetici Direktörü İbrahim İbrahimAlkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş moderatörlüğü ile EBRD Kıdemli Bankacı Yulia Stepanova ve TDUB Başkanı Encan Aydoğdu8 Aralık günü bir araya gelecek.

Future Bright Group Kurucusu Akan AbdulaVienna Solutions Direktörü ve Viyana Belediye Başkanı Eski Yardımcısı Maria VassilakouPwC Türkiye Gayrimenkul Sektörü Lideri Ersun BayraktaroğluEpos Gayrimenkul Yönetici Ortağı ve ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Neşecan Çekici, Pamir&Soyuer Yönetici Ortak ve ULI Türkiye İcra Kurulu Üyesi Firuz SoyuerÖzay Hukuk Bürosu Kurucusu Merter Özay moderatörlüğü ile Han Spaces CEO’su Gizem Burteçin ve Liderlik ve Yönetim Düşünürü Fazıl Oral 9 Aralık günü bir araya gelecek.

Konferansın son günü olan 10 Aralık günü ise Fifth Wall Yönetici Direktörü ve Avrupa Başkanı Roelof OppermanAva Labs Kurucusu ve CEO’su Prof. Dr. Emin Gün Sirer’in de oturum gerçekleştireceği RE360’ta

Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar moderatörlüğünde GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KalyoncuBilim Akademisi Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Altan Elmas ve beraberinde gayrimenkul sektörünün önde gelen dernek başkanlarının da katılımıyla kaçırılmayacak bir oturum gerçekleşecek.

8-10 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek RE360 Gayrimenkul Buluşması’na kayıt olmak için:

https://alkas-platform.com/events/registervip?eventId=1605710925223

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here