Şehristan Konutları Teslimleri Başladı

şehristan-konutları

Halk GYO ile Erkonut ortaklığıyla Erzurum’da hayata geçirilen Şehristan Konutları’nda konut teslimleri başladı.

Halk GYO ile Erkonut ortaklığıyla Erzurum’da hayata geçirilen Şehristan Konutları’nda konut teslimleri başladı.

Erzurum merkezindeki Yakutiye’de yapılan projedeki dairelerin ve ticari ünitelerin büyük bir kısmı satıldı.

Şehristan Konutları, sahip olduğu özellikler itibarıyla konforlu ve modern kent yaşamını Erzurum şehir merkezine taşıyor. Kenti bölgesel cazibe merkezi haline getirecek Şehristan Konutları ticari üniteleri ile bölgeye yatırım yapmayı düşünenler için de önemli fırsatlar sunuyor.

Ailelere özel yaşam alanları

Yaklaşık 24 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen Şehristan Konutları 13’er katlı 13 blokta 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 olmak üzere 632 daireden meydana geliyor. Ailelere özel yaşam alanı olarak planlanan proje klasik site konseptinin dışında kendine özel detaylarıyla dikkat çekiyor.

Şehristan Konutları, sıcak komşulukların yaşanacağı, özgürce çocukların oyun oynayabileceği, hep birlikte toplanıp vakit geçirebilecek alanları sunuyor. Aile sıcaklığında sosyal imkanlara özlem duyan Şehristan Konutları sakinleri, nezih bir ortamda güvenli, lüks ve eğlenceli bir yaşamı bir arada bulma imkanına kavuşuyor.

Projenin sosyal alanları ve konumu

Projede geniş peyzaj alanı ile birlikte ticari üniteler, açık ve kapalı otopark alanları, yönetim ofisleri, oyun parkı, kreş, sauna, hamam ve fitness merkezi, spor alanları, 7/24 güvenlik hizmeti bulunuyor.

Şehristan Konutları, Havalimanı’na 10 kilometre, otogora 8 kilometre, tren garına 5 kilometre, kayak merkezine 10 kilometre, devlet hastanesine 5 kilometre, şehir merkezine 3 kilometre, MNG Mall’a 500, toplu taşımaya 100 metre mesafede yükseliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here