Siltaş Marina Satışa Sunuldu

Siltaş Yapı

“Adalar’a karşı, Bulutlara komşu” mottosuyla lansman satışlarının başladığı Siltaş Marina’da metrekare satış fiyatları 7 bin 500 TL’den başlıyor. 595 bin TL’den başlayan fiyatlarla…

Bugüne kadar ağırlıklı olarak Kartal-Maltepe aksında çok sayıda iş merkezi ve konut projeleri hayata geçiren Siltaş Yapı’nın Pendik’teki yeni projesi Siltaş Marina; Silpaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özdemir, Başkan Yardımcısı Murat Özdemir ile Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erdinç Tunç ev sahipliğinde 8 mayısta gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına sunuldu.

Tekstil sektöründe 40 yıldan bu yana faaliyet gösterdiklerini ve 2011’den bu yana gayrimenkul projeleri de geliştirdiklerini söyleyen İhsan Özdemir; arsa geliştirmeden projelendirmeye, üretimden teslime ve satış sonrası hizmetlerinde hızlı aksiyon alan bir firma olduklarına dikkat çekerek projelerinde söz verdikleri her unsuru en ince ayrıntısına kadar ele alarak eksiksiz zamanında yerine getirdiklerini söyledi. Proje geliştirdikleri bölgelerde derinlemesine analiz yaptıklarını ifade eden Özdemir hedef kitlelerinin ve bölgenin ihtiyaç ve taleplerine uygun yüksek teknoloji ve kalitede yapılar hayata geçirdiklerini belirtti.

Siltaş Yapı

3 yeni yatırım

Prim potansiyeli yüksek projelere imza attıklarını aktaran İhsan Özdemir, 2020’ye kadar Siltaş Marina ile birlikte 3 yeni yatırım gerçekleştirmiş olacaklarını dile getirerek bugüne kadar 7 yılda gerçekleştirdikleri yatırım tutarını önümüzdeki 2 yıl içinde yapacaklarını söyledi. Özdemir, Siltaş Marina’dan sonra Sancaktepe ve Kartal’da 2 yeni projeye başlayacaklarını açıkladı.

Siltaş Marina hakkında genel bilgiler

Toplantıda konuşan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, projenin 8 bin metrekarelik arsa üzerinde 20 katlı 2 bloktan meydana gelen bir kentsel dönüşüm projesi olduğunu söyleyerek projede 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 200 konut ve 4 ticari alan inşa edileceğini söyledi. Proje alanının yüzde 70’inin yeşile ayrıldığını ifade eden Özdemir projenin özel mimarisi sayesinde Adalar karşısında panoramik deniz manzarasına hakim olduğunu söyledi. Projenin konum olarak; Pendik sahile 1.5 dakika, Pendik Marina’ya 2 dakika, yapımı devam eden metro hattının bölge istasyonuna 3 dakika, YHT ve Pendik İDO’ya 5 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na da 13 dakikalık ulaşım mesafesinde yer aldığını belirten Murat Özdemir projeye şirketlerin orta ve üst düzey yöneticilerinden, öğretim görevlilerinden, pilotlardan, hosteslerden, avukatlardan yoğun ilgi geldiğini ifade etti.

Siltaş Marina LifeX Konsepti

Bu projelerinde ve bundan sonra da hayata geçirecekleri diğer projelerinde de LifeX konseptini başlatacaklarını söyleyen Murat Özdemir “Bu konsept ile standart sosyal donatılardan farklı olarak yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katan pek çok unsuru bir arada sağlayarak sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı sunuyoruz” dedi. Bu konsept kapsamında en çok dikkat çeken donatı alanlarından birinin de proje sakinlerinin yatılı misafirlerini ağırlayabilecekleri otel konforunu aratmayan misafir suiti olduğuna dikkat çeken Özdemir “LifeX konsepti ile; içinde ebeveynlerin çocuklarını güvenle emanet edebileceği kreş, yüksek ses yalıtımı sayesinde çevreye rahatsızlık vermeden istenilen enstrümanın çalınabileceği ve eğitim alınabilecek müzik odası, proje sakinlerinin aileleri ve arkadaşlarıyla geniş ekranda film ve maç izleyebilecekleri ya da konsolda oyun oynayabilecekleri cep sineması öne çıkıyor. Akıllı ev sistemi altyapısının bulunacağı projemizde;yeşil enerjiyle çalışan elektrikli araçlar için e-şarj istasyonu, kitap ve kahve keyfini bir arada sunan cafe kütüphane,dört mevsim yüzme imkanı bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve sauna da yer alıyor. Yürüyüş ve bisiklet parkuru, çocuk parkı ve basketbol sahasının yanı sıra proje sakinlerinin temel ihtiyaçlarına cevap vermesi hedeflenen ticari üniteler de bulunuyor.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here