Sinpaş Altınoran’a “En Başarılı Temalı Konut Projesi” Ödülü

Türkiye’nin eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk yarışması Shining Star Awards’de Sinpaş Altınoran’a ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Bu yıl 5. si düzenlenen “Shining Star Awards 2018’ yarışmasında En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülüne Sinpaş’ın Ankara’da bulunan temalı en büyük yaşam projesi Altınoran layık görüldü.

Ödül almak üzere geceye katılan Proje Tasarım ve Koordinasyon Müdürü Zaik Ak şunları söyledi: “Sinpaş’ın Ankara’da hayata geçirdiği Altınoran projesi En Başarılı Temalı Konut Projesi ödülüne layık görüldü. Bugün bu ödülün Altınoran projesi içinde yer alan zengin sosyal donatılar ve eğlence mekanları değerlendirilerek verilmesi Sinpaş’ın işini ilklerle başarılı bir şekilde buluşturduğunun kanıtı niteliğinde.”

Ankara’ya İlkleri Getiren Proje

Shining Star Awards’de Sinpaş Altınoran’a ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Bugün Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran, Ankara’nın konut anlayışını değiştirirken kalitesi ve sosyal alanlarıyla ilklerin projesi olarak öne çıkıyor. Sinpaş’ın 40 yılı aşkın tecrübesiyle hayata geçirdiği proje sadece Ankara’yı değil tüm Türkiye’yi yeni bir yaşam konseptiyle tanıştırdı. Sosyal donatılarıyla dikkat çeken Altınoran, sadece site sakinlerine değil bütün sosyal donatılarıyla Ankaralıların kullanımına açık olarak hizmet vermektedir.

Shining Star Awards’de Sinpaş Altınoran’a ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Altınoran Proje Künyesi:

Proje ismi : Altınoran
Firma : Sinpaş Yapı
Konum : Çankaya – Oran
Toplam Arazi : 150,000 m²
Toplam Konut Adedi : 2.647
Metrekare Aralığı : 80 ile 500 m²
Teslim Tarihi : Yaşam Başladı
Web sitesi : www.sinpasaltinoran.com.tr
Telefon : 444 1974

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here