Sinpaş Gökorman Projesi’nde 60 Aya Kadar Sıfır Faiz Fırsatı

salomanje daire
Sinpaş Gökorman, çok özel manzara ve mimariye sahip, 60 m2 salon salomanje daire seçenekleriyle villa konforunu büyük küçük her mekana taşıyor.

Sinpaş GYO, İstanbul Anadolu Yakasında Ümraniye’de inşaatına devam ettiği Gökorman Projesi’nde satışa sunduğu evlerde 60 aya kadar sıfır faiz fırsatını alıcısına sunuyor.

Sinpaş GYO, İstanbul Anadolu yakasındaki en yeni projesi Gökorman ile çok özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu bir ilke imza atarken konut satışları hızla sürüyor. Sinpaş GYO kalitesi ve güvencesiyle, Ümraniye’nin en özel lokasyonu üzerinde inşaasına devam ettiği Gökorman projesi kapsamında yılın son fırsatı. Ev sahibi olmak isteyenler için lansman fırsatları sürüyor. Projede satışa çıkan evler sadece yüzde 5 peşin ödemeyle alınabiliyor.

Topraktan kazandıran proje

Sinpaş Gökorman projesi ile topraktan kazanmanın şifreleri yatırımcısına sunuluyor. Ümraniye Şile Yolu üzerinde orman manzaralı konumuyla büyük dikkat çeken Lokasyona, doğadan ilham alan özgün mimarisi ile ‘Tasarıma’, 44 yıllık Sinpaş güvencesi ve kalitesi ile ‘Markaya’ yatırımın en ideal adresi Gökorman’dan ev shaibi olmak uygun şart ve koşullarda yılın son fırsatında kampanya devam ediyor.

Avantajlı ödeme planları

Yeşili gökyüzüyle buluşturan Gökorman; eşsiz lokasyonu, doğadan ilham alan özgün mimarisi ve Sinpaş güvencesiyle çok kazandıracak bir yatırım seçeneği sunuyor. Kısa bir süre geçerli olacak lansmana özel yüzde 10 indirim avantajının yanı sıra; sadece yüzde 5 peşinatla 60 ay vade farksız ödeme planı, Gökorman’da yerini almak isteyenleri bekliyor.  1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunan Gökorman’ın cephesinde ağaçlar ev peyzaj için özel bitkilerle donatıldı.

Metro İstasyonu’da yürüme mesafesi

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yer alan Sinpaş Gökorman projesi, Metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunurken, Ataşehir’e 10 dakika, Ikea ve Buyaka AVM’ye 4 dakika, 3. Köprü ve TEM’e birkaç dakika mesafede konumlandırıldı.

www.sinpasgokorman.com

Telefon: 444 1 440

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here