Sur Yapı Antalya’da Rekor Satış!

Sur Yapı Antalya’da 2,5 aylık süre içinde 1400 konutun satışı gerçekleştirildi.

Bunun son 10 yılın satış rekoru olduğunu açıklayan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas projenin 1105 konutluk Turkuaz etabının planlanan zamandan öne çekilerek ön satışlarının başladığını söyledi.

8 milyar TL yatırım değerine sahip olan proje; Antalya’nın Kepez ilçesi sırları içinde bulunan Santral mahallesinde 1 milyon 300 bin metrekarelik arazi üzerinde kentsel dönüşüm projesi olarak etaplar halinde 8 yıl içinde tamamlanacak. Konutlardan, ofislerden ve ticari alanlardan oluşan 19 bin bağımsız bölüm inşa edilecek proje tamamen bitirildiğinde 70 bin kişinin yaşayacağı dev bir yerleşim alanı olacak.

Sur Yapı Antalya Projesi’nde 2,5 aylık süre içinde 1400 konutun satışı gerçekleştirildi.

Projede sosyal donatı alanları

İlk etabında konut teslimlerinin ve yaşamın aralık 2019’dan itibaren başlayacağı projede büyüklükleri 47 – 186,5 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında daireler inşa edilecek. Ayrıca proje kapsamında; sağlık kurumları, okul, bankalar, devlet kurumları, tramvay, müze ve kütüphane, alışveriş merkezleri ve Teknokent olacak.

Yeşil alan olarak ayrılan 249 bin metrekarelik alan içinde 157 bin metrekarelik dev bir şehir parkı yapılacak. Bu alan içinde bisiklet & koşu & yürüyüş yolları, gölet, iskele, kafe ve restoranlar, çocuklar için oyun alanları,  piknik alanları, etkinlik alanları, semt pazarı, sera, dinlenme alanları olacak.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas projenin 1105 konutluk Turkuaz etabının planlanan zamandan öne çekilerek ön satışlarının başladığını söyledi.

Sur Yapı Antalya’da satış fiyatları ve ödeme planı

Projede satış fiyatları 1+1’lerde 107 bin TL’den, 2+1’lerde 217 bin TL’den ve 3+1’lerde de 317 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanırken vadeli alımı tercih edenler için banka kredisi kullanılabildiği gibi şirket bünyesinde de yüzde 35 peşin ödenirken yüzde 10’luk bir ara ödeme eylül 2018’de alınıyor. Bakiye 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here