The Holl Projesi’nde Lansman Öncesi Avantajları

Pendik’te hayata geçirilen The Holl Projesi’nde fiyatlar, “lansman öncesi son fırsat” sloganıyla 357 bin liradan başlıyor.

Pendik’te E- 5 bağlantı noktasında Metal Yapı Konut ve Bekart İnşaat ortaklığı ile inşa edilen The Holl Projesi,  3 bin 100 metrekarelik bir alanda 14 katlı tek bloktan oluşuyor.

Birbirinden bağımsız 90 ofis ve home ofisin yer aldığı projede, 1+0’lar brüt 75 ila 86 metrekare, 1+1’ler ise brüt 98 ila 146 metrekare büyüklükten meydana geliyor.

Projede bağımsız birimler ise modüler sistemle istenildiğinde birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daire haline getirilebiliyor. Tamamı balkonlu olan ofis ve home ofislerde 7. kattan itibarense deniz manzarası hakim.

Projede fiyatlar 

Daire fiyatları, “lansman öncesi son fırsat” sloganıyla 357 bin liradan başlayan The Holl projesinde çeşitli seçeneklerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

The Holl projesinin yatırımcısına yüzde 35-40 oranında kazandırması bekleniyor. Proje tamamlandığında en küçük birimlerin 2 bin TL ila 2 bin 500 TL’den kiracı bulması bekleniyor.

Projenin konumu

Sabiha Gökçen Havaalanı’na 5 dakika uzaklıkta konumlanan proje, aynı zamanda Pendik Hızlı Tren İstasyonu’na 5, Kadıköy Metrosu’na 1, Pendik-Yalova İskelesi’ne 5 ve Osman Gazi Köprüsü’ne ise 15 dakikalık uzaklıkta.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here