Tuba Büyüküstün ile Okan Bayülgen Gayrimenkullerini Paraya Çevirdi

Airbnb

Paris’te ev sahibi olan isimlerden Tuba Büyüküstün ile Okan Bayülgen, gayrimenkullerini paraya çevirdi. Paris’te ev sahibi olan ünlü isimler evlerini kiraya verip para kazanıyor.

Paris’te evi bulunan isimlerden olan Tuba Büyüküstün ile Okan Bayülgen, gayrimenkullerini paraya çevirdi. Takvim Gazetesi’nden Aydın Hamza’nın haberine göre; Güzel oyuncu, St. Germen’de bulunan ünlü şovmen de Le Marais’teki evini internet üzerinden kiraya verip servetini katlıyor.

YENİ GELİR KAPISI

Bu yaz Fransa’nın başkenti Paris’ten ev alan Tuba Büyüküstün’ün yeni gayrimenkulü gelir kapısı oldu. Ünlü oyuncu, St. Germain bölgesinden 1 milyon euro’ya (6 buçuk milyon lira) satın aldığı bir oda bir salon dairenin dekorasyonu için de 1 milyon lira harcadı. Güzel oyuncu, servet değerine sahip yatırımını paraya çevirdi.

Bayülgen, 2013 yılında 1 milyon liraya aldığı evini kiraya verip kazancını ikiye katladı.

KİRASI 3 BİN 500 LİRA

Büyüküstün, İstanbul’da bulunduğu zamanlarda Paris’te bulunan evini ‘Airbnb’ adlı sistem üzerinden kiraya verdi. Paris’te bulunan evini gecelik kişi başı ortalama 550 euro’ya yani yaklaşık 3 bin 500 lira kiraya veren oyuncunun ticari zekası ortaya çıktı. Paris’in ünlü semti Le Marais’te dairesi olan şovmen Okan Bayülgen de evini geceliği 450 euro’ya (yaklaşık 3 bin liraya) kiraya veriyor…

Büyüküstün, geçtiğimiz yıllarda da babasıyla endüstriyel tartı şirketi kurarak ticarete atıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here