17 C
Istanbul
Pazartesi, Kasım 12, 2018

Yeniköy Konakları 2. Etap Satışları Başladı -3.400 TL Taksitle

Yeniköy Konakları

Yeni Yapı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Eyüpsultan’da hayata geçirilen 164 konutluk Yeniköy Konakları İstanbul 2. etap satışları başladı. Projede konut alıcılarına 3 bin 410 TL taksitle daire sahibi olma imkânı sunuluyor.

Yeniköy Konakları İstanbul 2. etap satışları- Yeni Yapı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Eyüpsultan’da hayata geçirilen 164 konutluk projenin 2. etap satışları başladı. Projede konut alıcılarına 3 bin 410 TL taksitle daire sahibi olma imkânı sunuluyor.

Proje, Eyüpsultan – Alibeyköy Hasdal Kavşağı ile anayolların kesişim noktasında yükseliyor. Az katlı ve geniş balkonlu daireleriyle ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde geliştirilen projede 2. Etapta yer alan 164 daire satışa çıktı.

Proje, 2 metro hattı ile tramvay hattının ortasında bulunuyor. Üniversitelerin, öğrenci kampüslerinin ve hastanelerin çevrelendiği bir bölgede yer alan Yeniköy Konakları İstanbul, konumu, yeşil alanlar, bitişiğindeki 8 bin 500 metrekare içinde yer alan yürüyüş yolları, spor alanları ve parklarla dikkat çekiyor.

İkinci etapta 164 konut satışta

Projenin 1. Etabında 210 daire yer alırken 2. Etapta ise 164 konut bulunuyor. Aileler için geliştirilen geniş ve ferah dairelerin yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip projede daireler 80 metrekare ile 252 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

3 bin 410 liralık taksitler

Konut alıcılarına peşinde yüzde 15 indirim avantajının yanı sıra kredili alımlarda 120 ay yüzde 0.98 vade oranı uygulayan Yeni Yapı, 3.410 TL taksitle daire sahibi olunabilen Yeniköy Konakları İstanbul’da ödemeyi 24 ay erteleme seçeneği de sunuyor.
Ulaşım açısından da son derece avantajlı bir noktada yer alan Yeniköy Konakları İstanbul; Alibeyköy Metro durağı ve tramvay hattı ile daha da değer kazanıyor. Hasdal ve TEM Otoyolu’nun yanı başında, Eyüpsultan ile Göktürk’ün kesişim noktasında yükselen Yeniköy Konakları İstanbul’dan; inşa çalışmalarının devam ettiği Mahmutbey – Mecidiyeköy Metro hattı ile Alibeyköy – Eminönü tramvay hattının tamamlanmasıyla şehrin birçok noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Yeniköy Konakları İstanbul Levent ve Maslak’a 7 km, FSM Köprüsü’ne 10 km, Taksim’e 11 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 12 km mesafede yükseliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here