Yücel Park’ta 10 Yıl Vade Yüzde 10 İndirim

Yücel Park kartal

Teknik Yapı Yücel Park Projesi, yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve yüzde 0.98 faizli 120 aya varan vadelerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Teknik Yapı tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Yücel Park projesi, yatırımcılarına oldukça avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyasına dahil edilen projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve yüzde 0.98 faizli 120 aya varan vade ile ödeme yapma imkanına kavuşuyor.

Kartal’da Yükseliyor

Anadolu Yakası’nın yükselen yıldızı Kartal’da yaklaşık 20 bin 970 metrekarelik bir alan üzerinde yükselen projede toplam 825 adet konut ve 17 adet ticari ünite yer alıyor.

Projede Sosyal Donatı Alanları

Teknik YapıYatırımcılarına çok sayıda imkan ve avantaj sunan projede konut ve ticari ünitelerin yanı sıra çok sayıda sosyal donatı imkanı bulunuyor. Bunlar arasında çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, kreş, otopark ve 7/24 güvenlik hizmetleri bulunuyor.

Yücel Park Projesi Nerede

Teknik YapıUlaşım olanaklarıyla da dikkat çeken Yücel Park projesi Kartal Cevizli minibüs caddesi üzerinde yer alıyor. E-5 Otoyolu ve sahil yolu arasında konumlandırılan proje denize yalnızca 900 metrelik bir mesafede bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here