18 Daire ve Arsaya Tedbir Konulmasını İstedi

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) kurucusu Bilge Kuru Eren, 13 yıllık eşi işadamı Çağlayan Eren’e, boşanma davası açtı. Bilge Kuru Eren’in avukatı 18 daire ve arsaya satılmaması için tedbir konulmasını istedi.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılan davanın dilekçesinde Bilge Kuru Eren’in avukatı şu ifadelere yer verdi: “Müvekkilim kadın olarak değer görmedi. Tarafların evliliği son 3 yıla kadar çok iyi gidiyordu.

Ancak ikinci çocuğunun doğumuyla davalı eş, davacı Bilge Kuru Eren’e yalan söylemeye ve eve geç gelmeye başladı. Birgün müvekkilin internet hesabına tanımadığı birisinden eşiyle bir kadının aynı karede olduğu bir fotoğraf ile fotoğrafın altında ‘Ç’ harfi ve yanında kırmızı kalp simgesinin olduğu bir mesaj geldi. Davalı Çağlayan Eren resimdeki kadını inkâr etti. Aynı mesajlar tekrar ortaya çıkınca Bilge Kuru Eren, resimdeki G.B. adlı kadının sosyal medya hesabını inceledi. Bilge Kuru Eren kendilerine ait arabanın içinde bu kadının fotoğraflarını görünce şaşırdı. Çağlayan Eren, bu kadınla ilişkisini yine inkâr etti.

EVLERE VE ARSALARA İHTİYATİ TEDBİR İSTENDİ

Zekeriyaköy’deki müşterek villanın müvekkili ve iki çocuğuna tahsis edilmesini isteyen Bilge Kuru Eren’in avukatı, taleplerini şöyle sıraladı:
“Yüksek yaşam standardına sahip olan müvekkilim ve iki çocuğu için aylık 75 bin lira nafaka istiyoruz. 6 milyon lira tazminatın yanı sıra davalı eşe verdiği 3 elmas, zümrüt gerdanlık, 95 cumhuriyet ve tam altın, 80 yarım altın, 20 çeyrek altın, 65 adet bileziğin müvekkilime iadesini talep ediyoruz. Esenyurt, Küçükçekmece, Gaziantep, Kadıköy, Halkalı, Kumburgaz, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Fındıkzade, Zeytinburnu, Silivri ve Samsun’da bulunan 18 daire ve arsaya başkalarına satılmaması için ihtiyati tedbir kararı konulmasını istiyoruz.”

Kaynak: Hürriyet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here