2018’in İlk Çeyreğinde Satış Şampiyonu Tahincioğlu Oldu

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği ayrıcalıklı projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Başakşehir’de ve İstinye’de hayata geçirdiği lüks konut projeleri Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye ile en çok satış yapan firma oldu. 

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut; iştiraki olduğu projelerde 2018’in ilk çeyrekte gösterdiği başarı performansı sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

İlk 4 arasına 2 projesini sokan Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Başakşehir’de yapımı devam eden karma projesi Nidapark Kayaşehir bu yılın ilk çeyreğinde en başarılı performans gösteren Emlak Konut projesi olmayı başardı.

Yılın ilk 3 ayında 145 bağımsız bölüm satışı ve 133 milyon 591 bin TL ciro ile ilk periyodun şampiyonu olan Nidapark Kayaşehir ile birlikte yine Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından projelendirilen Nidapark İstinye de 105 milyon 200 bin liralık ciroyla ilk 4 proje arasına girmeyi başardı.

2018 yılına çok hızlı başladıklarını açıklayan  Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu 2017 yılını da sektör lideri olarak rekor satışla kapattıklarını anımsatarak “Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiğimiz Nidapark Kayaşehir projemizde birinci olmak ve en çok satan 4 projenin 2’sinin Tahincioğlu projesi olması bizleri onurlandırdı. Bu sonucun, Türkiye’de konut sahibi olmak isteyenlerin Tahincioğlu’na duyduğu güvenin en somut göstergesi olduğuna inanıyoruz” dedi.

2017 yılında konut, ofis ve dükkandan oluşan 1.454 bağımsız bölüm satışıyla yılı rekor kırarak sonlandırdıklarını, toplam 220 bin metrekare bağımsız bölüm satışıyla da 2.5 milyar TL ciro elde ettiklerini açıklayan Özcan Tahincioğlu ilk 3 aylık sonuçların 2018’de de aynı başarıyı yakalayacaklarının bir göstergesi olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here