2018’in Trend Rengi Mor ve Ötesi!

Dünyanın renk otoritesi Pantone, 2018’in rengini yaratıcılık ve icatlara ilham veren mavi tabanlı bir moru ifade eden Ultra Violet olarak belirledi.

Yeni yılın trend notları her sektörde kendini göstermeye başladı. Mumluklardan pijama takımlarına, yastıklardan yemek takımlarına kadar aklımıza gelebilecek her ürün, yılın trend ruhunu temsil eden mora bürünüyor.

Dünyanın renk otoritesi Pantone, 2018’in rengini yaratıcılık ve icatlara ilham veren mavi tabanlı bir moru ifade eden Ultra Violet olarak belirledi.

Gücün, ihtişamın ve aynı zamanda 2018’in en trend rengi seçilen mor, zamansız grinin kendine özgü moduyla evlerimizle buluşuyor. Hem yenilikleri kucaklamak hem de evimizde yeniliğin ruhunu yaşamak için kişiye özel mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiren Art Design, Victorya salon takımı ile evlere morun asaletini taşıyor. 2018’in otoritelerce kabul edilen rengi Violet, mor ipeksi kadife ile masif ahşabın kullanıldığı Victorya, son dönemin trendi Art Deco tasarımın da alameti farikalarından biri.

Mor ile grinin muhteşem aurasını bir kez daha gözler önüne seren Victorya salon takımı için Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, şunları ifade etti:

“Victorya salon takımı, evlerine 2018 yılının trendinden doğan asaleti taşımak isteyen müşterilerimiz için tartışmasız en doğru seçenek. Mobilyada en önemli akımlardan biri haline gelen Art Deco tarzını yansıtan Victorya salon takımının cilasını yaparken gri ve antrasit tonlarını ebru sanatı ile birleştirip, ince hatlarda gümüş varak kullanarak masif ahşaba son dokunuşunu verdik. Konsol ve masa üstlerine el işçiliği ile mermer efektleri uygulayarak, kumaşlarda gri ve mor tonlarını sergiledik. Morun asaleti ile mükemmel bir uyum oluşturan, ipeksi kadife kumaş ile de Art Deco bir tasarıma imza attık. İnanıyoruz ki Victorya, trend olanı hemen evine uyarlamak isteyenlerin büyük beğenisini kazanacak. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here