TOKİ 156 Arsasını Satışa Çıkardı

TOKİ, 24 ildeki 156 arsasını açık artırmayla satışa sunacak.

TOKİ’nin mülkiyetinde bulunan 24 ayrı şehirdeki toplam 1 milyon 206 bin 891 metrekare büyüklüğündeki 156 arsa; 21 aralık 2017 tarihinde Emlak Yönetim A.Ş. tarafından 1 milyar 091 milyon TL muhammen bedelle açık artırma usulü satışa sunuluyor. Kurumun Ankara Bilkent’teki merkezinde ve İstanbul Hizmet Binası’nda eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek açık artırma aynı zamanda online olarak tekliflerin verilebileceği şekilde Emlak Yönetim A.Ş.’nin resmi internet sitesinden de yayınlanacak. Müzayede saat 13.30’da başlayacak.

Arsaların bulunduğu şehirler

Konut, konut dışı kentsel çalışma, kentsel dönüşüm, sanayi, ticaret, iş merkezi, çarşı, iş ve alışveriş merkezi, sosyo-kültürel tesis, konaklama tesisi, akaryakıt istasyonu, özel kreş, özel eğitim ve özel sağlık niteliği taşıyan arsalar Adana, Afyon, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir,  Giresun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Ordu, Sakarya, Samsun, Siirt,  Tekirdağ ve Van şehirlerinde bulunuyor..

Satışa çıkarılacak arsalar ile ilgili detaylı bilgileri TOKİ ve Emlak Yönetim A.Ş. resmi internet sayfalarından temin edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz