3. Havalimanı Kemerburgaz ve Göktürk’e İlgiyi Artırdı

İstanbul’da gelecek yıl açılması planlanan 3. havalimanı ile Kemerburgaz ile Göktürk’e olan ilgi arttı.

3. havalimanının Göktürk ve Kemerburgaz bölgesine ilgiyi arttırdığını ifade eden Gül İnşaat Genel Müdürü Yüksel Günverk, Göktürk ve Kemerburgaz’ın, yıllardır İstanbullular için kent merkezinin kaosundan kaçış alanı olarak görüldüğünü ve yatay yapılaşmasının yanı sıra yeşil alanıyla da öne çıktığını ifade etti.

3. havalimanının bölgeye olan talebi daha da artıracağını belirten Günver, Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre, “Pilotlar, hostesler ve havaalanı çalışanları, havaalanına en yakın gelişmiş bölge olarak Göktürk ve Kemerburgaz’ı araştırmaya başladıklarını, ev arayışına girdiklerini görüyoruz. Ayrıca metronun açılmasıyla da ulaşım çok kolaylaşacak. Havalimanının açılmasıyla birlikte bölgemize olan talep hızla artacak” dedi.

Göktürk’te 200’e yakın konut inşa ettiklerini ifade eden Günver, “Bunların toplam değeri 250 milyon lira civarında. Son projemiz Kemerville ise Göktürk’ün hemen yanındaki Kemerburgaz’da. Kemerville, şehir merkezine 20 dakika, kent yaşamının tüm olanaklarını sağlayan Göktürk’e ise 5 dakika mesafede, alçak bloklardan oluşan, sakin, konforlu, yeşillik içinde butik bir yaşam şansı sunuyor. Yeni yapılan 3. Havaalanına ise 10 dakika mesafede” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz