42. Cadde’nin Ticarileri 13 Nisan’da Satışta…

Yatırımcılardan büyük ilgi gören 42. Cadde projesinin 163 mağazadan oluşan ticari alanları 13 nisanda satışa çıkıyor.

Emlak Konut GYO ile Torkam İnşaat işbirliğinde gelir paylaşımı yöntemiyle Konya’nın Meram ilçesinde hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinin ticari ünitelerinin yer aldığı 42. Cadde’deki 163 mağaza 13 nisanda satışa sunuluyor.

Benzersiz ödeme planları ile satışa sunacakları ticari ünitelere alıcılardan yoğun ilgi geldiğini belirten Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli; Konya’ya benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatacak 42. Cadde’de dünyaca ünlü markalar ve prestijli Türk markalarının yer alacağını söyledi.

Temaşehir Konya projesi, brüt alanları 130 ile 370 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 kat planlarında 728 daire ile 163 ticari üniteden meydana geliyor.

5+1 ve 6+1 kat planındaki dairelerde özel Türk hamamının da olduğu projenin sosyal donatı alanları arasında; 2 ayrı sosyal tesis, peyzajlı yeşil alanlar, TemaFit Sport Club bünyesinde kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı olmak üzere toplam 4 yüzme havuzu, 4 sauna, 4 Türk hamamı, 2 fitness salonu, playstation odası, özel gün ve etkinlikler için toplantı salonu, kafe ve restoranlar, alışveriş dükkan ve mağazaları, açık ve kapalı otopark alanları, 7/24 güvenlik bulunuyor.

Projede yaşam bu sene başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here