Başkent’te Karma Proje: Cubes Ankara

Ankara Çukurambar’da karma proje olarak hayata geçirilen Cubes Ankara, 295 Bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. 

Ankara Çukurambar’da karma proje olarak hayata geçirilen Cubes Ankara, Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY. ve Lejant firmalarınca hayata geçiriliyor.

Yarının mimarisi ve teknolojisi

Çukurambar bilindiği üzere Ankara’nın son zamanlarda yükselen en prestijli lokasyonlarının başında geliyor. Proje için söylenecek söz inşaat, gayrimenkul ve mimari uzmanlıkların bir arada toparlanmış olduğu bir yapıt.

Proje içerisinde konut, altyapı ve çevre düzenlemesi gibi başarılı sunumlar var. Üç firma bilindiği üzere gerek özel gerekse kamu sektörüne hizmet veriyor.

Ankara’da lüks tüketimin de merkezi olarak bilinen Çukurambar, güçlü bir lokasyon alanına sahip. Bölgede bir Alışveriş merkezi, markaların oluşturduğu cafe ve restoranlar bunun yanı sıra her geçen gün daha fazla kendisini gösteren yeni mekanlar…

295 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar

Lansmana özel 295 bin TL’en başlayan fiyatlarla satışa sunulan Cubes Ankara yalnız bir konut değil aynı zamanda ticaret alanı olarak da tasarlandı. Proje içerisinde yer alan ofis ve ticari alanlara baktığımızda 38m² ‘den başlayıp 100 m² ‘ye kadar farklı modülerde 1000 ofis, konut ve özel birim yer alıyor.

Proje 2 blok şeklinde yükseliyor ve A blok alanı konut ve Exclusive rezidanslar, B blok ise ofis ve otel birimlerini kapsıyor.

Sosyal alanlara baktığımızda projeye dahil olarak hobi alanları, havuz, SPA, çocuk alanları var.

Cubes Ankara’nın otel bölümü Marriott International olacak

Gayrimenkul sektörü içerisinde hizmet veren 3 şirket Nuhoğlu, Dalgıç ve Lejant’ın hayata geçirdiği Cubes Ankara içerisinde bir de otel bölümü var. Otel için dünyanın ünlü otel zincirlerine sahip olan  Marriott International ile anlaşma sağlandı. Anlaşmaya göre özel bir konsept geliştirilerek Residence Inn By Marriott Türkiye’deki ilk oteli Cubes Ankara’da açılacak.

İletişim Bilgileri

İl / İlçe: Ankara / Çukurambar
Adres: Çukurambar Mah. 1424 Cad. No:6 Çankaya/Ankara
Telefon: 444 22 87
Web site: http://cubesankara.com.tr/
E-Mail: info@nuhogluinsaat.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz