5. CNR Emlak Fuar’ı Yarın Başlıyor

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan 2. CNR İstanbul Emlak Zirvesi ve 5. CNR Emlak Fuar’ının açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, TMB Başkanı Mithat Yenigün yapacak.

CNR İstanbul Emlak Zirvesi, yabancı yatırımcıların ve alternatif finansman modellerinin tartışılacağı, sürdürülebilir ve daha yeşil şehirlerin konuşulacağı bir zirve olacak. 23-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan 5. CNR Emlak Fuarı da yatırımcıları, proje sahiplerini ve finansman sektörünü bir araya getirecek. Fuarda, “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” temalı 2. CNR Emlak Zirvesi de gerçekleştirilecek.

Açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı MehmetÖzhaseki’nin yapacağı CNR Emlak İstanbul Zirvesi’nde TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Konutder Başkanı Altan Elmas, Türkiye Varlık Fonu Başkan Vekili Himmet Karadağ, İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım gibi sektörün önde gelen isimlerinin yanı sıra God Father of Green” (Yeşilin Babası) Jerry Yudelson, ve Saudi Aramco Proje Direktörü Emad Johar gibi uluslararası duayenler de konuşma yapacaklar.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz