Dağ Mühendislik Kalitesi ile Şimdi Al, Ocak 2019’da Ödemeye Başla!

Konuttaki 25 yıllık tecrübesini Konya’nın ardından İstanbul’a da taşıyan Dağ Mühendislik, Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerinde çok özel bir kampanya başlattı.

 Konut sektöründeki 25 yıllık tecrübe ve birikimini, Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ettiği  Tual Adalar ve Tual Bahçekent projelerine de  taşıyan Dağ Mühendislik,  başlattığı kampanya koşulları her iki projesisini de kapsıyor.  Kampanyada yüzde 5 peşin, yüzde 15’i Sözleşme imzalandıktan 1 yıl sonra, yüzde 80 banka kredisi (İlk tasit Ocak 2019’ da) kullanımı imkanı sunulurken, tüketicinin ödeme koşullarına göre minimum yüzde 5 peşinat alınması kaydıyla geriye kalan yüzde 15’lik meblağın Sözleşme imzalandıktan 1yıl içerisinde taksitlere bölünmesi…gibi çok özel ödeme avantajı yer alıyor.

Şimdi al Ocak 2019’da ödemeye başla

Kampanya koşullarında en dikkat çeken detay ise tüketicinin bugün satın alacağı evin kredi taksit ödemelerine Ocak 2019’da başlayacak olması. Kullandırılacak konut kredisi vade oranlarında ise kampanyaya katılacak bankaların baz faiz oranlarının uygulanması kararlaştırıldı.

“Bu fırsat kaçmaz”

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bahçekent ve Kartal’da önemli projeler geliştirerek hayata geçiren Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, Emlak Konut GYO’ güvencesiyle inşa ettiği projelerinde başlattığı kampanya süreci hakkında şunları söyledi:

“Tual Bahçekent ve Tual Adalar projelerimizde,  Emlak Konut güvencesi ve sektör tecrübemizin getirdiği başarıları 2016 da olduğu gibi 2017 yılında da sürdüreceğiz. Projelerimize olan bu yoğun ilgiden dolayı vatandaşlarımızdan gelen talepleri iyi dinleyerek kolaylıkla konut sahibi olabilmeleri için biz de tüm desteği vereceğiz.  Ülkemiz ve milletimiz adına Dağ Mühendislik olarak yatırımlarımıza hız vererek üstümüze düşen sorumluluğu göstermeye devam edeceğiz, konut sahibi olmak isteyenlere bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz’’

Muhteşem Adalar manzarası

 Anadolu Yakası’nın yükselen yıldızı Kartal’da 9 blok olarak inşa edilmekte olan  ‘Tual Adalar’ projesi,  toplam 531 konuttan oluşuyor. ‘Tual Adalar’ projesinde birinci kattan itibaren orman ve Adalar manzarasına hakim 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Yüzde 85’i yeşil alanlara ayrılmış olan ‘Tual Adalar’da teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında gerçekleştirilmesi hedefleniyor. ‘Tual Adalar’da daire fiyatları; 1+1 daireler 335 TL ile 550 bin TL, 2+1 daireler 523 bin TL ile 850 bin TL, 3+1 daireler 613 bin TL ile 1 milyon TL, 4+1 daireler ise 1 milyon TL ile 1 milyon 128 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Kent içinde modern bir kent

İstanbul’un  Avrupa Yakası’ndaki yeni yüzü Bahçekent’in en büyük projelerinden olan ‘Tual Bahçekent”, 20 blok olarak 190 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. ‘Tual Bahçekent’ projesinde; 1.739 konut, ticari üniteler, özel hastane, özel okul, özel kreş ve bir devlet okulu yer alıyor.

Bahçeşehir bölgesinin geniş sosyal donatılarına sahip projesi ‘Tual Bahçekent’te, kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası mevcut. ‘Tual Bahçekent’te daire tipleri 1+1’den 4+1’e kadar tasarlandı. Projede daire fiyatları 1+1 daireler için 295 bin TL ile 320 bin TL, 2+1 daireler için 382 bin TL ile 520 bin TL ve 3+1 daireler için ise 520 bin TL ile 620 bin TL  ve 4+1 daireler için 682 bin TL ile 865 bin TL arasında değişiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz