Akkuş Gayrimenkul ile Bilge Özdemir stratejik işbirliği yaptı

Akkuş Gayrimenkul’ün halen devam eden Alya Penta projesi ile önümüzdeki dönemlerde hayata geçireceği yeni projelerin pazarlama ve satışını artık sektörün deneyimli ismi Bilge Özdemir yönetecek.

Akkuş Gayrimenkul‘ün Büyükçekmece’de inşaatı ve satışı devam eden Alya Penta projesiyle önümüdeki dönemlerde başlayacağı yeni projelerinin satış ve pazarlama faaliyetleri bundan böyle gayrimenkul sektörünün tecrübeli ismi Bilge Özdemir‘e emanet.

Gayrimenkul, akaryakıt, kimya ve tekstil alanında ticari faaliyetlerini sürdüren Akkuş Grup’un inşaat projeleri yapan şirketi Akkuş Gayrimenkul; ağırlıklı olarak Beylikdüzü, Avcılar, Bahçeşehir bölgelerinde butik tarzda ve kaliteli konutlar üretiyor. Şirketin nisan 2018’de teslimlerin yapılacağı Alya Penta projesinde satışlar devam ediyor. Yakın zaman Grandis projesi de lansman satışlarına sunulacak.

Bilge Özdemir; bugüne kadar İstanbul’da çok sayıda önemli projelerde satış ve pazarlama konularında üst düzey yöneticilik yaptı. Pazarlama ve işletme yönetimi konularında hem yurtiçi hem de yurtdışında eğitim ve sertifikalar alan Özdemir; aralarında emlakdream.com’un da bulunduğu çok sayıda mecrada yazdığı köşe yazılarıyla deneyimlerini sektör çalışanlarıyla paylaşarak onlara yol göstermektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz