Ali Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta çok iddialı!

6 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla lansman satışlarına sunulan Çekmeköy Park projesine çok güvenen Ali Ağaoğlu basın toplantısında “bu projeyi 1 ayda satarız” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Ağaoğlu‘nun Çekmeköy’de 46 bin 772 M² büyüklüğündeki kendi arsası üzerinde 1 milyar liradan fazla yatırım bedeliyle hayata geçireceği yeni projesi Çekmeköy Park‘ta; 6 ekim cuma günü gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından yüzde 25! lansman indirimiyle birlikte satışlar başladı.

Ali Ağaoğlu basın toplantısında ” 1 haftada 150’den fazla daire sattık, biz bu projeyi bir ayda satarız. Arsa fiyatına daire veriyoruz” diyerek projeye ne kadar güvendiğini gösterdi. 15 katlı 3 farklı tipte 13 blok halinde tasarlanan Ağaoğlu Çekmeköy Park’ta 738 konut ve 30 bin metrekarelik alan üzerinde AVM inşa edilecek.

Büyüklükleri 80 ile 249 M² arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar seçeneklerin sunulduğu konutlarda yüzde 25 lansman ve yüzde 15 peşin alım indirimiyle beraber metrekare satış fiyatları 4 bin 800 TL’den; dairelerin satış fiyatları da bu indirimlerle birlikte 387 bin Liradan başlıyor.

Yüzde 10 peşinle ev sahibi olma fırsatı sunulan projede 18 ay sonra peşinattan kalan yüzde 15 ödemesi yapılıyor. Yüzde 75’lik bakiye için 120 aya kadar uygun vade oranlarıyla banka kredisi kullanma imkânı bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz