Ali Ağaoğlu’ndan Çekmeköy Park Sahiplerine Sürpriz Kahvaltı

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, kısa süre önce lansmanı yapılan Çekmeköy Park projesinden daire alanlara kahvaltıda bir araya geldi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu yaklaşık bir buçuk ay önce satışa çıkardığı Çekmeköy Park projesinde sürpriz yaparak dün verdiği brunch ile bir kez daha konut sahipleri ile bir araya gelerek güzel bir pazar günü keyfi yaptı.

Kısa bir zamanda yaklaşık 450 daire satan Ali Ağaoğlu inşaat alanının üzerine özel kurulan çadırda 500 kişiyi ağırlayarak güzel bir ev sahipliğine imza attı. Çekmeköy’de proje alanının ortasına kurulan çadırda Ali Ağaoğlu misafirleri ile bizzat tek tek selamlaşıp konuştu. Bu bol sohbetli kahvaltı saatinde yanında ortanca oğlu Mert ve annesi Ayten Alpar eşlik ederken, yönetim kadrosu da kahvaltıda hazır bulundu. 500 kişinin ağırlandığı bu güzel kahvaltıda turizm bölümünün başında Murat Türker ve Rose Kar imzası bulunuyordu. Her şeyin kusursuz sunulduğu kahvaltıda yok yoktu. Çocuklar da unutulmayarak onlara ayrı eğitmenler eşliğinde bir oyun çadırı kuruldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz